LERYON GLOBAL HOLDINGS S.R.L.
- LERYON REAL ESTATE INVESTMENTS S.R.L.documentat in 2022
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministratorfostă | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge ca neîntemeiată cererea privind ordonanţa de plată formulată de creditoarea LERYON GLOBAL HOLDINGS SRL în contradictoriu cu debitoarea DATRIMEX GROUP SRL. Cu drept de cerere în anulare pentru creditoare în termen de 10 de zile de la comunicare. Cererea în anulare se depune la Judecătoria sectorului 6 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 29.04.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 344.472 RON | 10.513.510 RON | 21.507.506 RON | 34.262.219 RON | 14.760.530 RON | 27.540.439 RON | 2 |
| 2024 | 55.916 RON | 16.921.007 RON | 20.902.245 RON | 13.437.949 RON | 24.458.578 RON | 17.026.929 RON | 2 |
| 2023 | 76.061 RON | 3.383.186 RON | 23.536.986 RON | 13.285.015 RON | 11.342.887 RON | 1.187.834 RON | 1 |
| 2022 | 80.159 RON | -2.206.694 RON | 11.810.113 RON | 1.128.012 RON | 8.500.498 RON | -2.195.353 RON | 1 |
| 2021 | 10.650 RON | -38.659 RON | 6.151.892 RON | 989.650 RON | 5.133.583 RON | -28.659 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 344.472 RON | 55.916 RON | 76.061 RON | 80.159 RON | 10.650 RON |
| Venituri totale | 12.653.812 RON | 18.066.732 RON | 4.544.743 RON | 745.774 RON | 33.024 RON |
| Cheltuieli totale | 2.140.302 RON | 1.123.251 RON | 1.161.557 RON | 2.952.138 RON | 71.350 RON |
| Profit brut | 10.513.510 RON | 16.943.481 RON | 3.383.186 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.206.364 RON | 38.326 RON |
| Profit net | 10.513.510 RON | 16.921.007 RON | 3.383.186 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.206.694 RON | 38.659 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 34.262.219 RON | 13.437.949 RON | 13.285.015 RON | 1.128.012 RON | 989.650 RON |
| Active circulante | 14.760.530 RON | 24.458.578 RON | 11.342.887 RON | 8.500.498 RON | 5.133.583 RON |
| Stocuri | 192.669 RON | 1.300 RON | 1.302 RON | — | — |
| Creante | 12.848.642 RON | 19.779.153 RON | 4.943.495 RON | 3.487.347 RON | 2.590.773 RON |
| Casa si conturi la banci | 494.683 RON | 2.669.836 RON | 665.920 RON | 53.375 RON | 12.706 RON |
| Cheltuieli in avans | 26.571 RON | 38.147 RON | 106.543 RON | — | — |
| Datorii totale | 21.507.506 RON | 20.902.245 RON | 23.536.986 RON | 11.810.113 RON | 6.151.892 RON |
| Venituri in avans | 1.375 RON | 5.500 RON | 9.625 RON | 13.750 RON | — |
| Capitaluri proprii | 27.540.439 RON | 17.026.929 RON | 1.187.834 RON | -2.195.353 RON | -28.659 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 1 | 1 | — |