ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 366.412 RON | -82.595 RON | 433.804 RON | 94.866 RON | 92.168 RON | -246.770 RON | 1 |
| 2024 | 460.917 RON | -10.227 RON | 389.185 RON | 43.612 RON | 179.414 RON | -164.174 RON | 1 |
| 2023 | 512.640 RON | -60.611 RON | 390.356 RON | 79.340 RON | 155.084 RON | -153.947 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 366.412 RON | 460.917 RON | 512.640 RON |
| Venituri totale | 366.412 RON | 460.917 RON | 512.641 RON |
| Cheltuieli totale | 449.007 RON | 468.019 RON | 568.125 RON |
| Pierdere bruta | 82.595 RON | 7.102 RON | 55.484 RON |
| Pierdere neta | 82.595 RON | 10.227 RON | 60.611 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 94.866 RON | 43.612 RON | 79.340 RON |
| Active circulante | 92.168 RON | 179.414 RON | 155.084 RON |
| Creante | 94.272 RON | 154.243 RON | 145.042 RON |
| Casa si conturi la banci | -2.104 RON | 25.171 RON | 10.042 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 1.985 RON | 1.985 RON |
| Datorii totale | 433.804 RON | 389.185 RON | 390.356 RON |
| Capitaluri proprii | -246.770 RON | -164.174 RON | -153.947 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 |