ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56.931 RON | -72.536 RON | 68.119 RON | 3.552 RON | 102.498 RON | 37.931 RON | 1 |
| 2024 | 440.245 RON | 73.867 RON | 36.269 RON | — | 146.736 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 56.931 RON | 440.245 RON | 291.485 RON |
| 110.467 RON |
| 6 |
| 2023 | 291.485 RON | 8.006 RON | 25.244 RON | — | 61.844 RON | 36.600 RON | 5 |
| 2022 | 279.269 RON | 20.666 RON | 66.626 RON | — | 145.220 RON | 78.594 RON | 6 |
| 2021 | 259.832 RON | 57.728 RON | 27.183 RON | — | 85.111 RON | 57.928 RON | 7 |
| 279.269 RON |
| 259.832 RON |
| Venituri totale | 74.898 RON | 476.245 RON | 291.485 RON | 279.269 RON | 259.832 RON |
| Cheltuieli totale | 147.434 RON | 395.757 RON | 280.709 RON | 257.046 RON | 200.441 RON |
| Profit brut | 0 RON | 80.488 RON | 10.776 RON | 22.223 RON | 59.391 RON |
| Pierdere bruta | 72.536 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 73.867 RON | 8.006 RON | 20.666 RON | 57.728 RON |
| Pierdere neta | 72.536 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.552 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 102.498 RON | 146.736 RON | 61.844 RON | 145.220 RON | 85.111 RON |
| Stocuri | 11.171 RON | — | — | — | — |
| Creante | 89.688 RON | 93.123 RON | 27.682 RON | 47.075 RON | 6.596 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.639 RON | 53.613 RON | 34.162 RON | 98.145 RON | 78.515 RON |
| Datorii totale | 68.119 RON | 36.269 RON | 25.244 RON | 66.626 RON | 27.183 RON |
| Capitaluri proprii | 37.931 RON | 110.467 RON | 36.600 RON | 78.594 RON | 57.928 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 6 | 5 | 6 | 7 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.