ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de declaraţia de renunţarea la judecată a petentului BIROU EXECUTOR JUDECĂTORESC ŢERMURE CĂLIN OVIDIU cu privire la cererea de validare a popririi formulată în contradictoriu cu creditoarea INVESTCAPITAL LTD, terţul poprit PROFI RAY FOOD SRL şi debitorul PINTILIE ADRIANA NICOLETA. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Recursul se depune la Judecătoria Braşov . Pronunţată azi, 21 02 2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, conform art. 402 teza finală C.Pr.Civ.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.226.978 RON | 426.076 RON | 441.804 RON | 73.937 RON | 795.140 RON | 427.273 RON | 20 |
| 2024 | 1.706.591 RON | 272.705 RON | 349.753 RON | 88.797 RON | 535.153 RON | 274.197 RON | 19 |
| 2023 | 1.640.835 RON | 306.019 RON | 341.575 RON | 171.584 RON | 480.483 RON | 310.492 RON | 20 |
| 2022 | 1.066.663 RON | 240.610 RON | 124.680 RON | 13.519 RON | 353.634 RON | 242.473 RON | 14 |
| 2021 | 293.861 RON | 143.764 RON | 24.198 RON | 6.751 RON | 161.411 RON | 143.964 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.226.978 RON | 1.706.591 RON | 1.640.835 RON | 1.066.663 RON | 293.861 RON |
| Venituri totale | 2.226.978 RON | 1.706.591 RON | 1.640.879 RON | 1.066.663 RON | 293.861 RON |
| Cheltuieli totale | 1.718.323 RON | 1.386.715 RON | 1.323.319 RON | 815.386 RON | 147.217 RON |
| Profit brut | 508.655 RON | 319.876 RON | 317.560 RON | 251.277 RON | 146.644 RON |
| Profit net | 426.076 RON | 272.705 RON | 306.019 RON | 240.610 RON | 143.764 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 73.937 RON | 88.797 RON | 171.584 RON | 13.519 RON | 6.751 RON |
| Active circulante | 795.140 RON | 535.153 RON | 480.483 RON | 353.634 RON | 161.411 RON |
| Stocuri | 0 RON | 1 RON | — | — | — |
| Creante | 718.893 RON | 486.773 RON | 435.270 RON | 206.967 RON | 70.497 RON |
| Casa si conturi la banci | 76.247 RON | 48.379 RON | 45.213 RON | 146.667 RON | 90.914 RON |
| Datorii totale | 441.804 RON | 349.753 RON | 341.575 RON | 124.680 RON | 24.198 RON |
| Capitaluri proprii | 427.273 RON | 274.197 RON | 310.492 RON | 242.473 RON | 143.964 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 20 | 19 | 20 | 14 | 5 |