AVATEL ENERGY S.R.L.
- MA GON DISTRIBUTION S.R.L.documentat 2022 – 2023
- J40/5954/2021BUCURESTIdin 01.04.2021
- J2024004064231ILFOVdin 04.06.2024in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.504.948 RON | 739.722 RON | 381.151 RON | 23.529 RON | 1.095.690 RON | 738.068 RON | 1 |
| 2024 | 2.862 RON | 2.007 RON | 3.924 RON | — | 2.270 RON | -1.654 RON | — |
| 2023 | 1.674 RON | 898 RON | 6.017 RON | — | 2.356 RON | -3.661 RON | — |
| 2022 | 13.096 RON | 1.060 RON | 17.451 RON | — | 11.705 RON | -5.746 RON | — |
| 2021 | 4.927 RON | -7.006 RON | 9.928 RON | — | 3.006 RON | -6.806 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.504.948 RON | 2.862 RON | 1.674 RON | 13.096 RON | 4.927 RON |
| Venituri totale | 1.504.948 RON | 5.685 RON | 3.181 RON | 13.640 RON | 5.522 RON |
| Cheltuieli totale | 624.327 RON | 3.198 RON | 2.112 RON | 12.171 RON | 12.362 RON |
| Profit brut | 880.621 RON | 2.487 RON | 1.069 RON | 1.469 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.840 RON |
| Profit net | 739.722 RON | 2.007 RON | 898 RON | 1.060 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.006 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 23.529 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 1.095.690 RON | 2.270 RON | 2.356 RON | 11.705 RON | 3.006 RON |
| Stocuri | 0 RON | 250 RON | 741 RON | 1.527 RON | 1.318 RON |
| Creante | 976.829 RON | 29 RON | 129 RON | 8.781 RON | 623 RON |
| Casa si conturi la banci | 118.861 RON | 1.991 RON | 1.486 RON | 1.397 RON | 1.065 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 116 RON |
| Datorii totale | 381.151 RON | 3.924 RON | 6.017 RON | 17.451 RON | 9.928 RON |
| Capitaluri proprii | 738.068 RON | -1.654 RON | -3.661 RON | -5.746 RON | -6.806 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — | — | — | — |