ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
satul Gherceşti, com. Gherceşti, T35, P10
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoană | 20% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Acordă termen la 18.09.2026 pentru administrare probatoriu.
Acordă termen la 29.05.2026 pentru observare înscrisuri.
Pentru a se lua cunoştinţă de înscrisurile depuse la dosar, amână judecarea cauzei la data de 13.10.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.255.933 RON | 1.201.316 RON | 5.863.422 RON | 4.170.492 RON | 2.911.283 RON | 1.218.353 RON | 50 |
| 2024 | 5.305.390 RON | 79.503 RON | 3.533.936 RON | 2.822.262 RON | 841.996 RON | 130.322 RON | 32 |
| 2023 | 2.802.482 RON | 49.619 RON | 2.871.669 RON | 2.633.987 RON | 521.397 RON | 283.715 RON | 19 |
| 2022 | 1.489.379 RON | 38.044 RON | 324.716 RON | 232.527 RON | 324.437 RON | 232.248 RON | 8 |
| 2021 | 765.428 RON | 193.203 RON | 471.448 RON | 297.418 RON | 368.233 RON | 194.203 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 12.255.933 RON | 5.305.390 RON | 2.802.482 RON | 1.489.379 RON | 765.428 RON |
| Venituri totale | 12.668.309 RON | 5.435.298 RON | 3.208.047 RON | 1.547.199 RON | 766.672 RON |
| Cheltuieli totale | 11.229.622 RON | 5.335.911 RON | 3.122.163 RON | 1.493.763 RON | 565.815 RON |
| Profit brut | 1.438.687 RON | 99.387 RON | 85.884 RON | 53.436 RON | 200.857 RON |
| Profit net | 1.201.316 RON | 79.503 RON | 49.619 RON | 38.044 RON | 193.203 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.170.492 RON | 2.822.262 RON | 2.633.987 RON | 232.527 RON | 297.418 RON |
| Active circulante | 2.911.283 RON | 841.996 RON | 521.397 RON | 324.437 RON | 368.233 RON |
| Stocuri | 66.272 RON | 185.127 RON | 0 RON | — | — |
| Creante | 2.324.904 RON | 601.875 RON | 466.249 RON | 282.794 RON | 356.626 RON |
| Casa si conturi la banci | 520.107 RON | 54.994 RON | 55.148 RON | 41.643 RON | 11.607 RON |
| Datorii totale | 5.863.422 RON | 3.533.936 RON | 2.871.669 RON | 324.716 RON | 471.448 RON |
| Capitaluri proprii | 1.218.353 RON | 130.322 RON | 283.715 RON | 232.248 RON | 194.203 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 50 | 32 | 19 | 8 | 5 |