HAI SHANG LAI S.R.L.
- J40/6124/2021BUCURESTIdin 05.04.2021
- J2022007745238ILFOVdin 09.11.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
administrarea probelor propuse
Admite excepţia necompetenţei teritoriale. Declină competenţa de soluţionare a cauzei, în favoarea Judecătoriei Buftea. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 11.04.2025.
Fixează termen de judecată la data de 11.04.2025, ora 11,00, cu citarea părţilor , în şedinţă publică.
Pentru a formula întâmpinare. Termenul acordat este unul administrativ, fără prezenta părţilor.
Pentru îndeplinirea unor obligaţii.Termenul acordat este unul administrativ, fără prezenta părţilor.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.015.098 RON | 468.549 RON | 589.612 RON | 238.875 RON | 2.050.797 RON | 1.700.060 RON | 12 |
| 2024 | 2.153.548 RON | 706.351 RON | 353.371 RON | 126.122 RON | 1.792.094 RON | 1.564.845 RON | 10 |
| 2023 | 1.550.710 RON | 479.380 RON | 456.083 RON | 180.072 RON | 1.134.505 RON | 858.494 RON | 10 |
| 2022 | 1.115.494 RON | 372.751 RON | 407.846 RON | — | 786.960 RON | 379.114 RON | 7 |
| 2021 | 167.369 RON | 6.163 RON | 339.455 RON | — | 345.818 RON | 6.363 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.015.098 RON | 2.153.548 RON | 1.550.710 RON | 1.115.494 RON | 167.369 RON |
| Venituri totale | 2.019.032 RON | 2.155.501 RON | 1.552.466 RON | 1.121.090 RON | 167.369 RON |
| Cheltuieli totale | 1.466.590 RON | 1.394.030 RON | 1.059.828 RON | 738.435 RON | 159.525 RON |
| Profit brut | 552.442 RON | 761.471 RON | 492.638 RON | 382.655 RON | 7.844 RON |
| Profit net | 468.549 RON | 706.351 RON | 479.380 RON | 372.751 RON | 6.163 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 238.875 RON | 126.122 RON | 180.072 RON | — | — |
| Active circulante | 2.050.797 RON | 1.792.094 RON | 1.134.505 RON | 786.960 RON | 345.818 RON |
| Stocuri | 1.795.078 RON | 1.098.362 RON | 570.162 RON | 473.125 RON | 311.845 RON |
| Creante | 73.272 RON | 33.363 RON | 29.443 RON | 16.503 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 172.447 RON | 660.369 RON | 534.900 RON | 297.332 RON | 33.973 RON |
| Datorii totale | 589.612 RON | 353.371 RON | 456.083 RON | 407.846 RON | 339.455 RON |
| Capitaluri proprii | 1.700.060 RON | 1.564.845 RON | 858.494 RON | 379.114 RON | 6.363 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 10 | 10 | 7 | 3 |