Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146.893 RON | 92.952 RON | 161.250 RON | 31.624 RON | 51.006 RON | -78.620 RON | 1 |
| 2024 | 327.472 RON | 13.207 RON | 317.294 RON | 80.572 RON | 65.150 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 146.893 RON | 327.472 RON | 415.149 RON |
| -171.572 RON |
| 1 |
| 2023 | 415.149 RON | -95.416 RON | 411.713 RON | 139.775 RON | 87.159 RON | -184.779 RON | 1 |
| 2022 | 339.617 RON | -30.930 RON | 396.700 RON | 198.311 RON | 109.027 RON | -89.362 RON | 1 |
| 2021 | 36.127 RON | -58.732 RON | 221.445 RON | 153.944 RON | 9.019 RON | -58.482 RON | 1 |
| 339.617 RON |
| 36.127 RON |
| Venituri totale | 288.379 RON | 330.775 RON | 415.909 RON | 340.376 RON | 36.196 RON |
| Cheltuieli totale | 192.544 RON | 312.765 RON | 507.173 RON | 367.908 RON | 94.566 RON |
| Profit brut | 95.835 RON | 18.010 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 91.264 RON | 27.532 RON | 58.370 RON |
| Profit net | 92.952 RON | 13.207 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 95.416 RON | 30.930 RON | 58.732 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 31.624 RON | 80.572 RON | 139.775 RON | 198.311 RON | 153.944 RON |
| Active circulante | 51.006 RON | 65.150 RON | 87.159 RON | 109.027 RON | 9.019 RON |
| Stocuri | 23.378 RON | 22.615 RON | 24.649 RON | 28.400 RON | 5.831 RON |
| Creante | 27.459 RON | 38.241 RON | 56.743 RON | 73.948 RON | 3.028 RON |
| Casa si conturi la banci | 169 RON | 4.294 RON | 5.767 RON | 6.679 RON | 160 RON |
| Datorii totale | 161.250 RON | 317.294 RON | 411.713 RON | 396.700 RON | 221.445 RON |
| Capitaluri proprii | -78.620 RON | -171.572 RON | -184.779 RON | -89.362 RON | -58.482 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 250 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 66,66% |
| persoană |
| persoană | 16,67% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.