| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 803.000 RON | 424.699 RON | 3.416 RON | 0 RON | 428.356 RON | 424.940 RON | 6 |
| 2024 | 1.036.000 RON | 593.362 RON | 51.252 RON | — | 644.855 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 803.000 RON | 1.036.000 RON | 789.922 RON |
| 593.603 RON |
| 7 |
| 2023 | 789.922 RON | 335.943 RON | 42.325 RON | — | 378.508 RON | 336.183 RON | 7 |
| 2022 | 750.723 RON | 460.946 RON | 83.890 RON | — | 545.076 RON | 461.186 RON | 6 |
| 2021 | 467.495 RON | 431.567 RON | 45.871 RON | — | 477.638 RON | 431.767 RON | 1 |
| 750.723 RON |
| 467.495 RON |
| Venituri totale | 803.005 RON | 1.036.000 RON | 789.922 RON | 751.251 RON | 467.495 RON |
| Cheltuieli totale | 358.755 RON | 417.714 RON | 446.238 RON | 282.942 RON | 31.347 RON |
| Profit brut | 444.250 RON | 618.286 RON | 343.684 RON | 468.309 RON | 436.148 RON |
| Profit net | 424.699 RON | 593.362 RON | 335.943 RON | 460.946 RON | 431.567 RON |
| Active circulante | 428.356 RON | 644.855 RON | 378.508 RON | 545.076 RON | 477.638 RON |
| Creante | 423.857 RON | 613.405 RON | 346.602 RON | 521.532 RON | 476.026 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.499 RON | 31.450 RON | 31.906 RON | 23.544 RON | 1.612 RON |
| Datorii totale | 3.416 RON | 51.252 RON | 42.325 RON | 83.890 RON | 45.871 RON |
| Capitaluri proprii | 424.940 RON | 593.603 RON | 336.183 RON | 461.186 RON | 431.767 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 7 | 7 | 6 | 1 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.