DATAN VISION INVEST S.R.L.
- J12/2032/2021CLUJdin 22.04.2021
- J2023000608061BISTRITANASAUDdin 04.07.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
satul Coldău, oraşul Beclean
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283.909 RON | 101.319 RON | 52.389 RON | 6.450 RON | 153.258 RON | 107.319 RON | 1 |
| 2024 | 292.866 RON | 134.515 RON | 42.824 RON | 11.171 RON | 172.168 RON | 140.515 RON | 1 |
| 2023 | 282.977 RON | 164.543 RON | 10.722 RON | — | 181.265 RON | 170.543 RON | 1 |
| 2022 | 206.425 RON | 138.870 RON | 13.861 RON | — | 159.221 RON | 145.360 RON | 1 |
| 2021 | 9.195 RON | 1.490 RON | 6.420 RON | — | 12.910 RON | 6.490 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 283.909 RON | 292.866 RON | 282.977 RON | 206.425 RON | 9.195 RON |
| Venituri totale | 283.909 RON | 292.866 RON | 283.893 RON | 206.425 RON | 9.195 RON |
| Cheltuieli totale | 167.662 RON | 155.568 RON | 116.654 RON | 64.102 RON | 7.435 RON |
| Profit brut | 116.247 RON | 137.298 RON | 167.239 RON | 142.323 RON | 1.760 RON |
| Profit net | 101.319 RON | 134.515 RON | 164.543 RON | 138.870 RON | 1.490 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.450 RON | 11.171 RON | — | — | — |
| Active circulante | 153.258 RON | 172.168 RON | 181.265 RON | 159.221 RON | 12.910 RON |
| Stocuri | 23.021 RON | 18.787 RON | 20.088 RON | 10.549 RON | — |
| Creante | 68.471 RON | 120.200 RON | 148.242 RON | 4.593 RON | 805 RON |
| Casa si conturi la banci | 61.766 RON | 33.181 RON | 12.935 RON | 144.079 RON | 12.105 RON |
| Datorii totale | 52.389 RON | 42.824 RON | 10.722 RON | 13.861 RON | 6.420 RON |
| Capitaluri proprii | 107.319 RON | 140.515 RON | 170.543 RON | 145.360 RON | 6.490 RON |
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |