| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 329.659 RON | 133.461 RON | 69.617 RON | 20.187 RON | 183.131 RON | 133.701 RON | 1 |
| 2024 | 244.537 RON | 78.771 RON | 14.381 RON | — | 93.392 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 329.659 RON | 244.537 RON | 231.597 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 79.011 RON |
| 2 |
| 2023 | 231.597 RON | 109.109 RON | 5.701 RON | — | 115.050 RON | 109.349 RON | 1 |
| 2022 | 189.202 RON | 103.074 RON | 5.125 RON | — | 108.439 RON | 103.314 RON | 1 |
| 2021 | 76.634 RON | 35.315 RON | 1.182 RON | 59 RON | 36.638 RON | 35.515 RON | — |
| 189.202 RON |
| 76.634 RON |
| Venituri totale | 329.659 RON | 244.537 RON | 231.597 RON | 189.202 RON | 76.634 RON |
| Cheltuieli totale | 191.209 RON | 163.370 RON | 120.218 RON | 81.700 RON | 39.066 RON |
| Profit brut | 138.450 RON | 81.167 RON | 111.379 RON | 107.502 RON | 37.568 RON |
| Profit net | 133.461 RON | 78.771 RON | 109.109 RON | 103.074 RON | 35.315 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 20.187 RON | — | — | — | 59 RON |
| Active circulante | 183.131 RON | 93.392 RON | 115.050 RON | 108.439 RON | 36.638 RON |
| Creante | 110.259 RON | 45.421 RON | 70.369 RON | 97.176 RON | 22.902 RON |
| Casa si conturi la banci | 72.872 RON | 47.971 RON | 44.681 RON | 11.263 RON | 13.736 RON |
| Datorii totale | 69.617 RON | 14.381 RON | 5.701 RON | 5.125 RON | 1.182 RON |
| Capitaluri proprii | 133.701 RON | 79.011 RON | 109.349 RON | 103.314 RON | 35.515 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 1 | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.