ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
satul Someşul Cald, comuna Gilău, imobilul-teren parcela nr. 4, la locul numit Lunca Vadului
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
ADMITE CEREREA
Admite excep?ia conexită?ii invocată de pârâta N.T. M. Y. SRL, .... Conexează prezenta cauză cu numărul 1454/242/2023, având ca obiect constatare reziliere contract ?i preten?ii contractuale, ac?iune formulată de reclamanta M. SRL, ..., în contradictoriu cu pârâta N.T. M. Y. SRL, ..., la dosarul cu numărul 12011/211/2023 al Judecătoriei Cluj-Napoca, către care dispune înaintarea deîndată a prezentului dosar. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronun?ată astăzi, 27 iunie 2024, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Amână pronun?area pentru data de 27.06.2024.
Amână pronunţarea pentru data de 13.06.2024.
Amână judecarea cauzei la data de 06.11.2026.
Amână judecarea cauzei la data de 24.04.2026.
solicitare relaţii
Solicitare relaţii.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 650 RON | 29.876 RON | 0 RON | 3.655 RON | -26.221 RON | 0 |
| 2024 | — | -1.793 RON | 30.492 RON | — | 3.621 RON | -26.871 RON | 1 |
| 2023 | 23.754 RON | -87.037 RON | 27.763 RON | — | 2.684 RON | -25.079 RON | 1 |
| 2022 | 311.655 RON | 80.738 RON | 13.965 RON | 179 RON | 75.745 RON | 61.959 RON | 1 |
| 2021 | 222.436 RON | 44.178 RON | 4.501 RON | 660 RON | 48.219 RON | 44.378 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 23.754 RON | 311.655 RON | 222.436 RON |
| Venituri totale | 906 RON | 0 RON | 23.754 RON | 311.655 RON | 222.436 RON |
| Cheltuieli totale | 132 RON | 1.793 RON | 110.762 RON | 227.696 RON | 176.813 RON |
| Profit brut | 774 RON | 0 RON | 0 RON | 83.959 RON | 45.623 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 1.793 RON | 87.008 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 650 RON | 0 RON | 0 RON | 80.738 RON | 44.178 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.793 RON | 87.037 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 179 RON | 660 RON |
| Active circulante | 3.655 RON | 3.621 RON | 2.684 RON | 75.745 RON | 48.219 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | -872 RON | 21.543 RON | 17.886 RON |
| Creante | 3.480 RON | 3.446 RON | 3.229 RON | 46.250 RON | 34 RON |
| Casa si conturi la banci | 175 RON | 175 RON | 327 RON | 7.952 RON | 30.299 RON |
| Datorii totale | 29.876 RON | 30.492 RON | 27.763 RON | 13.965 RON | 4.501 RON |
| Capitaluri proprii | -26.221 RON | -26.871 RON | -25.079 RON | 61.959 RON | 44.378 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |