SERBANK & PARTNERS ADVISORY S.R.L.
- J40/9855/2021BUCURESTIdin 07.06.2021
- J2024001200230ILFOVdin 15.02.2024in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 480.806 RON | 258.182 RON | 383.253 RON | 354.534 RON | 287.141 RON | 258.422 RON | 1 |
| 2024 | 380.405 RON | 209.260 RON | 373.593 RON | 367.552 RON | 215.549 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 480.806 RON | 380.405 RON | 375.375 RON |
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 209.508 RON |
| 1 |
| 2023 | 375.375 RON | 217.354 RON | 328.215 RON | 348.599 RON | 197.210 RON | 217.594 RON | — |
| 2022 | 298.675 RON | 258.400 RON | 1.325 RON | — | 260.018 RON | 258.693 RON | — |
| 2021 | 94.372 RON | 81.793 RON | 1.894 RON | — | 83.887 RON | 81.993 RON | — |
| 298.675 RON |
| 94.372 RON |
| Venituri totale | 480.806 RON | 380.405 RON | 375.375 RON | 298.675 RON | 94.372 RON |
| Cheltuieli totale | 214.116 RON | 131.568 RON | 113.214 RON | 32.300 RON | 9.748 RON |
| Profit brut | 266.690 RON | 248.837 RON | 262.161 RON | 266.375 RON | 84.624 RON |
| Profit net | 258.182 RON | 209.260 RON | 217.354 RON | 258.400 RON | 81.793 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 354.534 RON | 367.552 RON | 348.599 RON | — | — |
| Active circulante | 287.141 RON | 215.549 RON | 197.210 RON | 260.018 RON | 83.887 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 3.639 RON | — | — |
| Creante | 252.482 RON | 132.490 RON | 155.587 RON | 203.018 RON | 4.999 RON |
| Casa si conturi la banci | 34.659 RON | 83.059 RON | 37.984 RON | 57.000 RON | 78.888 RON |
| Datorii totale | 383.253 RON | 373.593 RON | 328.215 RON | 1.325 RON | 1.894 RON |
| Capitaluri proprii | 258.422 RON | 209.508 RON | 217.594 RON | 258.693 RON | 81.993 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | — | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.