| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 209.134 RON | 131.274 RON | 329.028 RON | 196.217 RON | 164.115 RON | 31.473 RON | 1 |
| 2024 | 129.531 RON | 33.063 RON | 349.125 RON | 201.358 RON | 47.897 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 209.134 RON | 129.531 RON | 17.487 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -99.801 RON |
| 1 |
| 2023 | 17.487 RON | -66.147 RON | 161.013 RON | — | 28.149 RON | -132.864 RON | 1 |
| 2022 | — | -45.641 RON | 69.118 RON | — | 1.952 RON | -66.717 RON | 1 |
| 2021 | — | -21.376 RON | 21.975 RON | 175 RON | 652 RON | -21.076 RON | 1 |
| — |
| — |
| Venituri totale | 209.134 RON | 129.531 RON | 17.487 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 75.873 RON | 95.174 RON | 83.459 RON | 45.641 RON | 21.376 RON |
| Profit brut | 133.261 RON | 34.357 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 65.972 RON | 45.641 RON | 21.376 RON |
| Profit net | 131.274 RON | 33.063 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 66.147 RON | 45.641 RON | 21.376 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 196.217 RON | 201.358 RON | — | — | 175 RON |
| Active circulante | 164.115 RON | 47.897 RON | 28.149 RON | 1.952 RON | 652 RON |
| Creante | 0 RON | 60 RON | 23.660 RON | 623 RON | 247 RON |
| Casa si conturi la banci | 164.115 RON | 47.837 RON | 4.489 RON | 1.329 RON | 405 RON |
| Cheltuieli in avans | 169 RON | 69 RON | — | 449 RON | 72 RON |
| Datorii totale | 329.028 RON | 349.125 RON | 161.013 RON | 69.118 RON | 21.975 RON |
| Capitaluri proprii | 31.473 RON | -99.801 RON | -132.864 RON | -66.717 RON | -21.076 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 33% |
| persoană | 33% |
| persoană | 33% |
| persoană | 1% |
| 4 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.