| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 281.789 RON | 15.286 RON | 358.898 RON | 319.846 RON | 54.578 RON | 15.526 RON | 1 |
| 2024 | 252.050 RON | 40.705 RON | 335.004 RON | 211.847 RON | 164.102 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 281.789 RON | 252.050 RON | 223.663 RON |
| 40.945 RON |
| 2 |
| 2023 | 223.663 RON | 65.850 RON | 9.395 RON | 26.425 RON | 64.774 RON | 81.804 RON | 1 |
| 2022 | 229.937 RON | 104.249 RON | 13.367 RON | — | 117.856 RON | 104.489 RON | 2 |
| 2021 | 44.343 RON | 8.433 RON | 17.909 RON | 64 RON | 26.478 RON | 8.633 RON | 1 |
| 229.937 RON |
| 44.343 RON |
| Venituri totale | 281.800 RON | 252.175 RON | 223.685 RON | 229.970 RON | 44.343 RON |
| Cheltuieli totale | 258.226 RON | 205.329 RON | 155.933 RON | 123.468 RON | 35.463 RON |
| Profit brut | 23.574 RON | 46.846 RON | 67.752 RON | 106.502 RON | 8.880 RON |
| Profit net | 15.286 RON | 40.705 RON | 65.850 RON | 104.249 RON | 8.433 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 319.846 RON | 211.847 RON | 26.425 RON | — | 64 RON |
| Active circulante | 54.578 RON | 164.102 RON | 64.774 RON | 117.856 RON | 26.478 RON |
| Creante | 18.687 RON | 141.503 RON | 22.905 RON | 96.483 RON | 150 RON |
| Casa si conturi la banci | 35.891 RON | 22.599 RON | 41.869 RON | 21.373 RON | 26.328 RON |
| Datorii totale | 358.898 RON | 335.004 RON | 9.395 RON | 13.367 RON | 17.909 RON |
| Capitaluri proprii | 15.526 RON | 40.945 RON | 81.804 RON | 104.489 RON | 8.633 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 03.09.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.