ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 392.073 RON | 129.423 RON | 689.718 RON | 100.378 RON | 884.005 RON | 294.665 RON | 1 |
| 2024 | 297.884 RON | 63.847 RON | 836.789 RON | 162.180 RON | 839.851 RON | 165.242 RON | 1 |
| 2023 | 211.878 RON | 10.201 RON | 927.743 RON | 223.981 RON | 805.599 RON | 101.837 RON | 1 |
| 2022 | 242.080 RON | 87.871 RON | 1.090.219 RON | 279.223 RON | 902.632 RON | 91.636 RON | 0 |
| 2021 | 47.834 RON | 3.565 RON | 7.538 RON | — | 10.808 RON | 3.765 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 392.073 RON | 297.884 RON | 211.878 RON | 242.080 RON | 47.834 RON |
| Venituri totale | 392.074 RON | 297.884 RON | 232.776 RON | 242.080 RON | 47.842 RON |
| Cheltuieli totale | 256.616 RON | 231.058 RON | 220.247 RON | 149.359 RON | 42.842 RON |
| Profit brut | 135.458 RON | 66.826 RON | 12.529 RON | 92.721 RON | 5.000 RON |
| Profit net | 129.423 RON | 63.847 RON | 10.201 RON | 87.871 RON | 3.565 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 100.378 RON | 162.180 RON | 223.981 RON | 279.223 RON | — |
| Active circulante | 884.005 RON | 839.851 RON | 805.599 RON | 902.632 RON | 10.808 RON |
| Creante | 779.500 RON | 779.500 RON | 778.000 RON | 778.000 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 104.505 RON | 60.351 RON | 27.599 RON | 124.632 RON | 10.808 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 495 RON |
| Datorii totale | 689.718 RON | 836.789 RON | 927.743 RON | 1.090.219 RON | 7.538 RON |
| Capitaluri proprii | 294.665 RON | 165.242 RON | 101.837 RON | 91.636 RON | 3.765 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 0 | — |