ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea la judecata cererii formulată de reclamantul IOSIF ROBERT-MIHAI, în contradictoriu cu DIVASMAR INVEST CONSTRUCT SRL şi FARALES SRL. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se va depune la Judecătoria Oradea, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi 15.07.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.890.662 RON | 442.033 RON | 11.869.461 RON | 12.620.531 RON | 703.714 RON | 1.480.900 RON | 1 |
| 2024 | 916.620 RON | 354.024 RON | 9.425.761 RON | 9.551.337 RON | 913.291 RON | 1.038.867 RON | 1 |
| 2023 | 6.098.057 RON | 612.690 RON | 5.937.446 RON | 5.977.150 RON | 645.139 RON | 684.843 RON | 1 |
| 2022 | 482.931 RON | 119.273 RON | 3.670.873 RON | 3.278.788 RON | 494.237 RON | 102.152 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.890.662 RON | 916.620 RON | 6.098.057 RON | 482.931 RON |
| Venituri totale | 6.917.637 RON | 2.380.551 RON | 6.098.637 RON | 482.933 RON |
| Cheltuieli totale | 6.401.807 RON | 1.967.058 RON | 5.406.532 RON | 359.893 RON |
| Profit brut | 515.830 RON | 413.493 RON | 692.105 RON | 123.040 RON |
| Profit net | 442.033 RON | 354.024 RON | 612.690 RON | 119.273 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 12.620.531 RON | 9.551.337 RON | 5.977.150 RON | 3.278.788 RON |
| Active circulante | 703.714 RON | 913.291 RON | 645.139 RON | 494.237 RON |
| Stocuri | 182.183 RON | 13.485 RON | 82.855 RON | 97.630 RON |
| Creante | 379.168 RON | 568.511 RON | 465.151 RON | 94.292 RON |
| Casa si conturi la banci | 142.363 RON | 331.295 RON | 97.133 RON | 302.315 RON |
| Cheltuieli in avans | 26.116 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 11.869.461 RON | 9.425.761 RON | 5.937.446 RON | 3.670.873 RON |
| Capitaluri proprii | 1.480.900 RON | 1.038.867 RON | 684.843 RON | 102.152 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 |