INSTINKT FACADES S.R.L.
- J40/12346/2021BUCURESTIdin 19.07.2021
- J15/846/2022DAMBOVITAdin 26.05.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.947.058 RON | 786 RON | 1.736.247 RON | 25.089 RON | 2.153.147 RON | 441.989 RON | 1 |
| 2024 | 1.473.976 RON | 432.163 RON | 2.531.004 RON | 100.357 RON | 2.921.850 RON | 491.203 RON | 1 |
| 2023 | 162.238 RON | -148.752 RON | 1.523.587 RON | 175.625 RON | 1.688.523 RON | 340.561 RON | 1 |
| 2022 | 1.500.691 RON | 444.534 RON | 550.258 RON | — | 1.039.570 RON | 489.312 RON | 1 |
| 2021 | 48.022 RON | 44.578 RON | 2.901 RON | — | 47.679 RON | 44.778 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.947.058 RON | 1.473.976 RON | 162.238 RON | 1.500.691 RON | 48.022 RON |
| Venituri totale | 1.947.108 RON | 1.473.976 RON | 162.238 RON | 1.500.691 RON | 48.022 RON |
| Cheltuieli totale | 1.944.991 RON | 1.025.591 RON | 309.398 RON | 1.045.527 RON | 2.895 RON |
| Profit brut | 2.117 RON | 448.385 RON | 0 RON | 455.164 RON | 45.127 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 147.160 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 786 RON | 432.163 RON | 0 RON | 444.534 RON | 44.578 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 148.752 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 25.089 RON | 100.357 RON | 175.625 RON | — | — |
| Active circulante | 2.153.147 RON | 2.921.850 RON | 1.688.523 RON | 1.039.570 RON | 47.679 RON |
| Stocuri | 1.500.025 RON | 2.035.624 RON | 950.922 RON | 674.728 RON | — |
| Creante | 567.056 RON | 672.781 RON | 655.804 RON | 154.588 RON | 44.542 RON |
| Casa si conturi la banci | 86.066 RON | 213.445 RON | 81.797 RON | 210.254 RON | 3.137 RON |
| Datorii totale | 1.736.247 RON | 2.531.004 RON | 1.523.587 RON | 550.258 RON | 2.901 RON |
| Capitaluri proprii | 441.989 RON | 491.203 RON | 340.561 RON | 489.312 RON | 44.778 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |