ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite excepţia tardivităţii formulării plângerii contravenţionale, invocată de intimata COMPANIA NAŢIONALĂ DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE – CNAIR şi, în consecinţă: Respinge ca tardivă plângerea contravenţională formulată de petenta STG TOMASO CONSTRUCTION SRL în contradictoriu cu intimata COMPANIA NAŢIONALĂ DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE – CNAIR Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Sighişoara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, 10.12.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 139.881 RON | 37.450 RON | 54.817 RON | 75.000 RON | 17.507 RON | 37.690 RON | 1 |
| 2024 | 89.750 RON | 684 RON | 10.984 RON | — | 69.155 RON | 58.171 RON | 1 |
| 2023 | 105.000 RON | 9.982 RON | 12.323 RON | 17.318 RON | 52.493 RON | 57.488 RON | 1 |
| 2022 | 73.927 RON | 31.311 RON | 2.217 RON | 29.019 RON | 20.704 RON | 47.506 RON | 1 |
| 2021 | 65.422 RON | 54.415 RON | 4.676 RON | 40.884 RON | 18.407 RON | 54.615 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 139.881 RON | 89.750 RON | 105.000 RON | 73.927 RON | 65.422 RON |
| Venituri totale | 139.881 RON | 94.650 RON | 105.000 RON | 73.927 RON | 65.422 RON |
| Cheltuieli totale | 101.032 RON | 93.219 RON | 93.968 RON | 40.398 RON | 9.044 RON |
| Profit brut | 38.849 RON | 1.431 RON | 11.032 RON | 33.529 RON | 56.378 RON |
| Profit net | 37.450 RON | 684 RON | 9.982 RON | 31.311 RON | 54.415 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 75.000 RON | — | 17.318 RON | 29.019 RON | 40.884 RON |
| Active circulante | 17.507 RON | 69.155 RON | 52.493 RON | 20.704 RON | 18.407 RON |
| Creante | 0 RON | 20.000 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 17.507 RON | 49.155 RON | 52.493 RON | 20.704 RON | 18.407 RON |
| Datorii totale | 54.817 RON | 10.984 RON | 12.323 RON | 2.217 RON | 4.676 RON |
| Capitaluri proprii | 37.690 RON | 58.171 RON | 57.488 RON | 47.506 RON | 54.615 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — |