QUALITY CONTENT S.R.L.
- J22/2483/2021IASIdin 27.07.2021
- J2022001351336SUCEAVAdin 11.07.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 104.813 RON | 14.889 RON | 152.676 RON | 177.320 RON | 95.614 RON | 120.258 RON | 0 |
| 2024 | 161.567 RON | 95.735 RON | 6.527 RON | 1.812 RON | 110.084 RON | 105.369 RON | — |
| 2023 | 78.139 RON | 41.964 RON | 8.367 RON | 542 RON | 28.724 RON | 20.899 RON | — |
| 2022 | 29.389 RON | 23.037 RON | 7.169 RON | 3.876 RON | 26.508 RON | 23.215 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 104.813 RON | 161.567 RON | 78.139 RON | 29.389 RON |
| Venituri totale | 104.813 RON | 161.567 RON | 78.139 RON | 29.390 RON |
| Cheltuieli totale | 82.429 RON | 47.984 RON | 28.183 RON | 5.472 RON |
| Profit brut | 22.384 RON | 113.583 RON | 49.956 RON | 23.918 RON |
| Profit net | 14.889 RON | 95.735 RON | 41.964 RON | 23.037 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 177.320 RON | 1.812 RON | 542 RON | 3.876 RON |
| Active circulante | 95.614 RON | 110.084 RON | 28.724 RON | 26.508 RON |
| Creante | 89.031 RON | 52.297 RON | — | 6.644 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.583 RON | 57.787 RON | 28.724 RON | 19.864 RON |
| Datorii totale | 152.676 RON | 6.527 RON | 8.367 RON | 7.169 RON |
| Capitaluri proprii | 120.258 RON | 105.369 RON | 20.899 RON | 23.215 RON |
| Capital subscris varsat | 150 RON | 150 RON | 150 RON | 150 RON |