CLEAN&FUN ACTIVITY S.R.L.
- J40/13108/2021BUCURESTIdin 30.07.2021
- J2022001373262MURESdin 29.07.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 234.876 RON | 59.573 RON | 100.950 RON | 82.137 RON | 90.542 RON | 71.945 RON | 1 |
| 2024 | 154.633 RON | -53.126 RON | 136.410 RON | 117.339 RON | 31.038 RON | 12.372 RON | 1 |
| 2023 | 181.358 RON | 33.934 RON | 1.347 RON | 458 RON | 66.060 RON | 65.498 RON | 1 |
| 2022 | 101.900 RON | 34.127 RON | 1.338 RON | 20.552 RON | 22.800 RON | 42.014 RON | 1 |
| 2021 | 19.200 RON | 7.886 RON | 1.004 RON | — | 8.891 RON | 7.887 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 234.876 RON | 154.633 RON | 181.358 RON | 101.900 RON | 19.200 RON |
| Venituri totale | 234.876 RON | 157.083 RON | 191.358 RON | 101.900 RON | 19.200 RON |
| Cheltuieli totale | 173.072 RON | 208.877 RON | 156.063 RON | 66.213 RON | 10.750 RON |
| Profit brut | 61.804 RON | 0 RON | 35.295 RON | 35.687 RON | 8.450 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 51.794 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 59.573 RON | 0 RON | 33.934 RON | 34.127 RON | 7.886 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 53.126 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 82.137 RON | 117.339 RON | 458 RON | 20.552 RON | — |
| Active circulante | 90.542 RON | 31.038 RON | 66.060 RON | 22.800 RON | 8.891 RON |
| Creante | 40.382 RON | 17.978 RON | 40.133 RON | 8.176 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 50.160 RON | 13.060 RON | 25.927 RON | 14.624 RON | 8.891 RON |
| Cheltuieli in avans | 216 RON | 405 RON | 327 RON | — | — |
| Datorii totale | 100.950 RON | 136.410 RON | 1.347 RON | 1.338 RON | 1.004 RON |
| Capitaluri proprii | 71.945 RON | 12.372 RON | 65.498 RON | 42.014 RON | 7.887 RON |
| Capital subscris varsat | 1 RON | 1 RON | 1 RON | 1 RON | 1 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |