Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100.000 RON | 65.063 RON | 614.589 RON | 2.361.878 RON | 6.766 RON | 1.754.055 RON | — |
| 2024 | 995.300 RON | 818.972 RON | 1.591.270 RON | 2.370.977 RON | 908.104 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 100.000 RON | 995.300 RON | 1.426.169 RON |
| 1.688.991 RON |
| 1 |
| 2023 | 1.426.169 RON | 1.358.119 RON | 310.127 RON | 2.362.276 RON | 387.003 RON | 2.446.106 RON | 1 |
| 2022 | 1.850.933 RON | 1.789.240 RON | 178.607 RON | — | 1.968.087 RON | 1.789.480 RON | 1 |
| 2021 | 1.113.530 RON | 1.098.305 RON | 82.555 RON | — | 1.181.060 RON | 1.098.505 RON | 1 |
| 1.850.933 RON |
| 1.113.530 RON |
| Venituri totale | 100.000 RON | 995.320 RON | 1.426.169 RON | 1.850.933 RON | 1.113.530 RON |
| Cheltuieli totale | 24.655 RON | 29.421 RON | 55.927 RON | 43.554 RON | 4.313 RON |
| Profit brut | 75.345 RON | 965.899 RON | 1.370.242 RON | 1.807.379 RON | 1.109.217 RON |
| Profit net | 65.063 RON | 818.972 RON | 1.358.119 RON | 1.789.240 RON | 1.098.305 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.361.878 RON | 2.370.977 RON | 2.362.276 RON | — | — |
| Active circulante | 6.766 RON | 908.104 RON | 387.003 RON | 1.968.087 RON | 1.181.060 RON |
| Stocuri | — | — | — | 13.738 RON | — |
| Creante | 6.092 RON | 1.379 RON | 378.922 RON | 1.142.907 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 674 RON | 906.725 RON | 8.081 RON | 811.442 RON | 1.181.060 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 1.180 RON | 6.954 RON | — | — |
| Datorii totale | 614.589 RON | 1.591.270 RON | 310.127 RON | 178.607 RON | 82.555 RON |
| Capitaluri proprii | 1.754.055 RON | 1.688.991 RON | 2.446.106 RON | 1.789.480 RON | 1.098.505 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.