ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.358.957 RON | 216.055 RON | 523.701 RON | 63.912 RON | 339.234 RON | -120.555 RON | 7 |
| 2024 | 1.253.029 RON | 146.836 RON | 457.912 RON | 96.837 RON | 885.879 RON | 524.804 RON | 5 |
| 2023 | 1.112.528 RON | 152.099 RON | 540.601 RON | 110.208 RON | 808.361 RON | 377.968 RON | 7 |
| 2022 | 1.116.995 RON | 177.749 RON | 326.223 RON | 119.028 RON | 433.063 RON | 225.868 RON | 4 |
| 2021 | 119.730 RON | 47.919 RON | 15.635 RON | 2.178 RON | 61.576 RON | 48.119 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.358.957 RON | 1.253.029 RON | 1.112.528 RON | 1.116.995 RON | 119.730 RON |
| Venituri totale | 1.368.019 RON | 1.263.435 RON | 1.121.786 RON | 1.127.030 RON | 120.232 RON |
| Cheltuieli totale | 1.108.010 RON | 1.089.550 RON | 962.979 RON | 940.214 RON | 71.111 RON |
| Profit brut | 260.009 RON | 173.885 RON | 158.807 RON | 186.816 RON | 49.121 RON |
| Profit net | 216.055 RON | 146.836 RON | 152.099 RON | 177.749 RON | 47.919 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 63.912 RON | 96.837 RON | 110.208 RON | 119.028 RON | 2.178 RON |
| Active circulante | 339.234 RON | 885.879 RON | 808.361 RON | 433.063 RON | 61.576 RON |
| Stocuri | 182.317 RON | 123.893 RON | 138.389 RON | 54.225 RON | 19.867 RON |
| Creante | 97.282 RON | 732.834 RON | 615.563 RON | 370.569 RON | 40.531 RON |
| Casa si conturi la banci | 59.635 RON | 29.152 RON | 54.409 RON | 8.269 RON | 1.178 RON |
| Datorii totale | 523.701 RON | 457.912 RON | 540.601 RON | 326.223 RON | 15.635 RON |
| Capitaluri proprii | -120.555 RON | 524.804 RON | 377.968 RON | 225.868 RON | 48.119 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 5 | 7 | 4 | 4 |