ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul Plopsca
satul Orbeasca de Jos
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.350.491 RON | 131.273 RON | 242.007 RON | 29.892 RON | 373.640 RON | 161.525 RON | 19 |
| 2024 | 1.229.910 RON | 147.685 RON | 167.408 RON | 42.866 RON | 281.427 RON | 156.885 RON | 20 |
| 2023 | 1.109.088 RON | 211.216 RON | 219.354 RON | 56.578 RON | 383.192 RON | 220.416 RON | 19 |
| 2022 | 560.198 RON | 169.551 RON | 111.154 RON | 4.517 RON | 276.388 RON | 169.751 RON | 9 |
| 2021 | 125.097 RON | 34.513 RON | 25.865 RON | — | 60.578 RON | 34.713 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.350.491 RON | 1.229.910 RON | 1.109.088 RON | 560.198 RON | 125.097 RON |
| Venituri totale | 1.350.491 RON | 1.229.910 RON | 1.109.088 RON | 560.198 RON | 125.097 RON |
| Cheltuieli totale | 1.184.780 RON | 1.047.173 RON | 888.446 RON | 385.157 RON | 89.358 RON |
| Profit brut | 165.711 RON | 182.737 RON | 220.642 RON | 175.041 RON | 35.739 RON |
| Profit net | 131.273 RON | 147.685 RON | 211.216 RON | 169.551 RON | 34.513 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 29.892 RON | 42.866 RON | 56.578 RON | 4.517 RON | — |
| Active circulante | 373.640 RON | 281.427 RON | 383.192 RON | 276.388 RON | 60.578 RON |
| Stocuri | 6.259 RON | 5.587 RON | 277 RON | — | — |
| Creante | 329.375 RON | 263.746 RON | 375.830 RON | 177.926 RON | 47.601 RON |
| Casa si conturi la banci | 38.006 RON | 12.094 RON | 7.085 RON | 98.462 RON | 12.977 RON |
| Datorii totale | 242.007 RON | 167.408 RON | 219.354 RON | 111.154 RON | 25.865 RON |
| Capitaluri proprii | 161.525 RON | 156.885 RON | 220.416 RON | 169.751 RON | 34.713 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 19 | 20 | 19 | 9 | 7 |