ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
loc. Unirea (mun. Bistriţa)
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 178.790 RON | 39.669 RON | 125.773 RON | 29.618 RON | 136.606 RON | 40.451 RON | 2 |
| 2024 | 189.524 RON | -85.274 RON | 64.765 RON | 2.937 RON | 126.610 RON | 64.782 RON | 3 |
| 2023 | 225.332 RON | 149.816 RON | 73.317 RON | 4.052 RON | 219.321 RON | 150.056 RON | 2 |
| 2022 | 183.771 RON | 87.847 RON | 20.949 RON | 5.239 RON | 186.312 RON | 170.602 RON | 1 |
| 2021 | 101.622 RON | 82.555 RON | 4.088 RON | 91 RON | 86.752 RON | 82.755 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 178.790 RON | 189.524 RON | 225.332 RON | 183.771 RON | 101.622 RON |
| Venituri totale | 196.790 RON | 221.024 RON | 225.332 RON | 183.771 RON | 101.622 RON |
| Cheltuieli totale | 155.333 RON | 304.875 RON | 73.308 RON | 91.126 RON | 16.079 RON |
| Profit brut | 41.457 RON | 0 RON | 152.024 RON | 92.645 RON | 85.543 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 83.851 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 39.669 RON | 0 RON | 149.816 RON | 87.847 RON | 82.555 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 85.274 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 29.618 RON | 2.937 RON | 4.052 RON | 5.239 RON | 91 RON |
| Active circulante | 136.606 RON | 126.610 RON | 219.321 RON | 186.312 RON | 86.752 RON |
| Creante | 111.259 RON | 98.440 RON | 97.698 RON | 18.717 RON | 5.875 RON |
| Casa si conturi la banci | 25.347 RON | 28.170 RON | 121.623 RON | 167.595 RON | 80.877 RON |
| Datorii totale | 125.773 RON | 64.765 RON | 73.317 RON | 20.949 RON | 4.088 RON |
| Capitaluri proprii | 40.451 RON | 64.782 RON | 150.056 RON | 170.602 RON | 82.755 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 2 | 1 | — |