ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sectorul 5, parter, ap. 2
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 189.834 RON | 30.780 RON | 73.904 RON | 61.118 RON | 43.422 RON | 30.900 RON | 1 |
| 2024 | 231.554 RON | -596 RON | 85.491 RON | 78.432 RON | 24.817 RON | 17.950 RON | 1 |
| 2023 | 155.201 RON | 4.565 RON | 101.994 RON | 136.090 RON | 62.117 RON | 96.261 RON | 1 |
| 2022 | 206.138 RON | 133.975 RON | 4.707 RON | 16.573 RON | 145.542 RON | 157.456 RON | 1 |
| 2021 | 38.941 RON | 23.381 RON | 1.167 RON | 245 RON | 24.403 RON | 23.481 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 189.834 RON | 231.554 RON | 155.201 RON | 206.138 RON | 38.941 RON |
| Venituri totale | 222.485 RON | 237.034 RON | 155.451 RON | 206.138 RON | 38.941 RON |
| Cheltuieli totale | 189.508 RON | 235.361 RON | 149.542 RON | 67.758 RON | 14.393 RON |
| Profit brut | 32.977 RON | 1.673 RON | 5.909 RON | 138.380 RON | 24.548 RON |
| Profit net | 30.780 RON | 0 RON | 4.565 RON | 133.975 RON | 23.381 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 596 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 61.118 RON | 78.432 RON | 136.090 RON | 16.573 RON | 245 RON |
| Active circulante | 43.422 RON | 24.817 RON | 62.117 RON | 145.542 RON | 24.403 RON |
| Creante | 21.404 RON | 23.277 RON | 17.715 RON | 7.065 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 22.018 RON | 1.540 RON | 44.402 RON | 138.477 RON | 24.403 RON |
| Cheltuieli in avans | 264 RON | 192 RON | 48 RON | 48 RON | — |
| Datorii totale | 73.904 RON | 85.491 RON | 101.994 RON | 4.707 RON | 1.167 RON |
| Capitaluri proprii | 30.900 RON | 17.950 RON | 96.261 RON | 157.456 RON | 23.481 RON |
| Capital subscris varsat | 100 RON | 100 RON | 100 RON | 100 RON | 100 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — |