ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.957.517 RON | 1.198.919 RON | 271.763 RON | 254.903 RON | 1.216.019 RON | 1.199.159 RON | 3 |
| 2024 | 1.236.935 RON | 692.257 RON | 94.753 RON | 12.612 RON | 774.638 RON | 692.497 RON | 3 |
| 2023 | 679.037 RON | 458.136 RON | 36.681 RON | 9.257 RON | 485.800 RON | 458.376 RON | 2 |
| 2022 | 362.629 RON | 239.845 RON | 13.907 RON | — | 253.992 RON | 240.085 RON | 1 |
| 2021 | 83.072 RON | 46.144 RON | 2.455 RON | — | 48.799 RON | 46.344 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.957.517 RON | 1.236.935 RON | 679.037 RON | 362.629 RON | 83.072 RON |
| Venituri totale | 1.988.355 RON | 1.255.188 RON | 696.282 RON | 368.425 RON | 83.102 RON |
| Cheltuieli totale | 672.990 RON | 526.564 RON | 232.754 RON | 125.510 RON | 36.306 RON |
| Profit brut | 1.315.365 RON | 728.624 RON | 463.528 RON | 242.915 RON | 46.796 RON |
| Profit net | 1.198.919 RON | 692.257 RON | 458.136 RON | 239.845 RON | 46.144 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 254.903 RON | 12.612 RON | 9.257 RON | — | — |
| Active circulante | 1.216.019 RON | 774.638 RON | 485.800 RON | 253.992 RON | 48.799 RON |
| Creante | 955.234 RON | 623.324 RON | 424.476 RON | 182.757 RON | 21.759 RON |
| Casa si conturi la banci | 260.785 RON | 151.314 RON | 61.324 RON | 71.235 RON | 27.040 RON |
| Datorii totale | 271.763 RON | 94.753 RON | 36.681 RON | 13.907 RON | 2.455 RON |
| Capitaluri proprii | 1.199.159 RON | 692.497 RON | 458.376 RON | 240.085 RON | 46.344 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 |