| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.768 RON | 40.682 RON | 24.689 RON | 17.062 RON | 9.209 RON | 1.582 RON | 0 |
| 2024 | 39.242 RON | -73.508 RON | 74.155 RON | 22.077 RON | 12.978 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 14.768 RON | 39.242 RON | 187.156 RON |
| -39.100 RON |
| 1 |
| 2023 | 187.156 RON | 34.168 RON | 50.690 RON | 20.058 RON | 64.913 RON | 34.408 RON | 1 |
| 2022 | 231.941 RON | 96.968 RON | 34.504 RON | 5.330 RON | 126.382 RON | 97.208 RON | 1 |
| 2021 | 49.971 RON | 32.020 RON | 4.089 RON | — | 36.309 RON | 32.220 RON | 1 |
| 231.941 RON |
| 49.971 RON |
| Venituri totale | 64.768 RON | 39.242 RON | 187.156 RON | 235.638 RON | 49.971 RON |
| Cheltuieli totale | 22.078 RON | 112.750 RON | 146.574 RON | 136.360 RON | 17.461 RON |
| Profit brut | 42.690 RON | 0 RON | 40.582 RON | 99.278 RON | 32.510 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 73.508 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 40.682 RON | 0 RON | 34.168 RON | 96.968 RON | 32.020 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 73.508 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 17.062 RON | 22.077 RON | 20.058 RON | 5.330 RON | — |
| Active circulante | 9.209 RON | 12.978 RON | 64.913 RON | 126.382 RON | 36.309 RON |
| Stocuri | 0 RON | 4.089 RON | 240 RON | — | 3.697 RON |
| Creante | 9.108 RON | 4.506 RON | 54.641 RON | 68.861 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 101 RON | 4.383 RON | 10.032 RON | 57.521 RON | 32.612 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 127 RON | — | — |
| Datorii totale | 24.689 RON | 74.155 RON | 50.690 RON | 34.504 RON | 4.089 RON |
| Capitaluri proprii | 1.582 RON | -39.100 RON | 34.408 RON | 97.208 RON | 32.220 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.