MAHONY MUSIC S.R.L.
- MAHONY ENTERTEIMENT S.R.L.documentat 2022 – 2026
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 18 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 876.399 RON | 340.317 RON | 344.655 RON | 83.283 RON | 624.316 RON | 340.557 RON | 1 |
| 2024 | 870.778 RON | 410.860 RON | 97.576 RON | 47.892 RON | 469.254 RON | 411.100 RON | 1 |
| 2023 | 468.992 RON | 156.214 RON | 108.750 RON | 19.483 RON | 303.116 RON | 183.517 RON | 0 |
| 2022 | 319.909 RON | 201.660 RON | 98.198 RON | 22.089 RON | 278.009 RON | 201.900 RON | 0 |
| 2021 | 25.944 RON | 6.800 RON | 8.038 RON | 0 RON | 15.038 RON | 7.000 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 876.399 RON | 870.778 RON | 468.992 RON | 319.909 RON | 25.944 RON |
| Venituri totale | 925.995 RON | 951.006 RON | 484.753 RON | 328.963 RON | 25.946 RON |
| Cheltuieli totale | 561.081 RON | 518.344 RON | 324.348 RON | 118.998 RON | 18.384 RON |
| Profit brut | 364.914 RON | 432.662 RON | 160.405 RON | 209.965 RON | 7.562 RON |
| Profit net | 340.317 RON | 410.860 RON | 156.214 RON | 201.660 RON | 6.800 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 83.283 RON | 47.892 RON | 19.483 RON | 22.089 RON | 0 RON |
| Active circulante | 624.316 RON | 469.254 RON | 303.116 RON | 278.009 RON | 15.038 RON |
| Creante | 482.764 RON | 129.572 RON | 42.478 RON | 253.746 RON | 7.636 RON |
| Casa si conturi la banci | 141.552 RON | 339.682 RON | 260.638 RON | 24.263 RON | 7.402 RON |
| Cheltuieli in avans | 22.538 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 344.655 RON | 97.576 RON | 108.750 RON | 98.198 RON | 8.038 RON |
| Venituri in avans | 44.925 RON | 8.470 RON | 30.332 RON | 0 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 340.557 RON | 411.100 RON | 183.517 RON | 201.900 RON | 7.000 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |