| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 538.544 RON | 80.181 RON | 93.249 RON | 197.415 RON | 48.649 RON | 152.815 RON | 5 |
| 2024 | 814.867 RON | 332.393 RON | 73.232 RON | 229.844 RON | 176.022 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 538.544 RON | 814.867 RON | 438.863 RON |
| 332.634 RON |
| 5 |
| 2023 | 438.863 RON | -8.818 RON | 19.585 RON | 7.315 RON | 72.264 RON | 60.238 RON | 7 |
| 2022 | 622.932 RON | 153.693 RON | 109.987 RON | 13.466 RON | 250.808 RON | 154.491 RON | 8 |
| 2021 | 183.612 RON | 134.071 RON | 19.127 RON | 6.374 RON | 147.024 RON | 134.271 RON | 5 |
| 622.932 RON |
| 183.612 RON |
| Venituri totale | 538.544 RON | 814.867 RON | 438.864 RON | 622.996 RON | 183.668 RON |
| Cheltuieli totale | 447.797 RON | 461.145 RON | 443.952 RON | 463.820 RON | 47.760 RON |
| Profit brut | 90.747 RON | 353.722 RON | 0 RON | 159.176 RON | 135.908 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 5.088 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 80.181 RON | 332.393 RON | 0 RON | 153.693 RON | 134.071 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 8.818 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 197.415 RON | 229.844 RON | 7.315 RON | 13.466 RON | 6.374 RON |
| Active circulante | 48.649 RON | 176.022 RON | 72.264 RON | 250.808 RON | 147.024 RON |
| Creante | 45.771 RON | 76.582 RON | 39.461 RON | 56.795 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 2.878 RON | 99.440 RON | 32.803 RON | 194.013 RON | 147.024 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 244 RON | 204 RON | — |
| Datorii totale | 93.249 RON | 73.232 RON | 19.585 RON | 109.987 RON | 19.127 RON |
| Capitaluri proprii | 152.815 RON | 332.634 RON | 60.238 RON | 154.491 RON | 134.271 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 5 | 7 | 8 | 5 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.