Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.810 RON | -30.782 RON | 116.191 RON | 846 RON | 87.376 RON | -27.969 RON | 1 |
| 2024 | 281.504 RON | 102.693 RON | 80.185 RON | 691 RON | 182.307 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 34.810 RON | 281.504 RON | 20.599 RON |
| 102.813 RON |
| 1 |
| 2023 | 20.599 RON | -27.555 RON | 32.102 RON | 0 RON | 147.438 RON | 115.336 RON | 1 |
| 2022 | 221.820 RON | 131.743 RON | 29.413 RON | 72 RON | 172.232 RON | 142.891 RON | — |
| 2021 | 13.669 RON | 11.048 RON | 2.838 RON | 151 RON | 13.835 RON | 11.148 RON | — |
| 221.820 RON |
| 13.669 RON |
| Venituri totale | 35.943 RON | 281.830 RON | 22.795 RON | 223.769 RON | 13.670 RON |
| Cheltuieli totale | 66.366 RON | 176.322 RON | 50.139 RON | 87.234 RON | 2.212 RON |
| Profit brut | 0 RON | 105.508 RON | 0 RON | 136.535 RON | 11.458 RON |
| Pierdere bruta | 30.423 RON | 0 RON | 27.344 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 102.693 RON | 0 RON | 131.743 RON | 11.048 RON |
| Pierdere neta | 30.782 RON | 0 RON | 27.555 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 846 RON | 691 RON | 0 RON | 72 RON | 151 RON |
| Active circulante | 87.376 RON | 182.307 RON | 147.438 RON | 172.232 RON | 13.835 RON |
| Creante | 16.533 RON | 137.472 RON | 5.740 RON | 16.373 RON | 2.721 RON |
| Casa si conturi la banci | 70.843 RON | 44.835 RON | 141.698 RON | 155.859 RON | 11.114 RON |
| Datorii totale | 116.191 RON | 80.185 RON | 32.102 RON | 29.413 RON | 2.838 RON |
| Capitaluri proprii | -27.969 RON | 102.813 RON | 115.336 RON | 142.891 RON | 11.148 RON |
| Capital subscris varsat | 100 RON | 100 RON | 100 RON | 100 RON | 100 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.