ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.225.947 RON | 3.271.877 RON | 322.914 RON | 390.887 RON | 3.190.094 RON | 3.272.117 RON | 6 |
| 2024 | 3.997.475 RON | 2.792.343 RON | 956.868 RON | 218.854 RON | 3.519.864 RON | 2.792.583 RON | 6 |
| 2023 | 2.083.624 RON | 1.539.692 RON | 389.446 RON | 300.178 RON | 1.625.173 RON | 1.539.932 RON | 5 |
| 2022 | 1.293.031 RON | 1.115.408 RON | 10.434 RON | — | 1.126.082 RON | 1.115.648 RON | 3 |
| 2021 | 115.607 RON | 112.086 RON | 3.521 RON | — | 115.807 RON | 112.286 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.225.947 RON | 3.997.475 RON | 2.083.624 RON | 1.293.031 RON | 115.607 RON |
| Venituri totale | 5.304.408 RON | 4.039.846 RON | 2.165.754 RON | 1.298.507 RON | 115.607 RON |
| Cheltuieli totale | 1.443.905 RON | 991.713 RON | 605.093 RON | 162.192 RON | 122 RON |
| Profit brut | 3.860.503 RON | 3.048.133 RON | 1.560.661 RON | 1.136.315 RON | 115.485 RON |
| Profit net | 3.271.877 RON | 2.792.343 RON | 1.539.692 RON | 1.115.408 RON | 112.086 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 390.887 RON | 218.854 RON | 300.178 RON | — | — |
| Active circulante | 3.190.094 RON | 3.519.864 RON | 1.625.173 RON | 1.126.082 RON | 115.807 RON |
| Creante | 2.602.145 RON | 1.917.302 RON | 1.242.065 RON | 859.146 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 587.949 RON | 1.602.562 RON | 383.108 RON | 266.936 RON | 115.807 RON |
| Cheltuieli in avans | 14.050 RON | 10.733 RON | 4.027 RON | — | — |
| Datorii totale | 322.914 RON | 956.868 RON | 389.446 RON | 10.434 RON | 3.521 RON |
| Capitaluri proprii | 3.272.117 RON | 2.792.583 RON | 1.539.932 RON | 1.115.648 RON | 112.286 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 5 | 3 | — |