SPECTRUM SALES S.R.L.
- J40/20180/2021BUCURESTIdin 17.11.2021
- J34/920/2022TELEORMANdin 14.11.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46.768 RON | 27.069 RON | 24.074 RON | 1.375 RON | 69.224 RON | 46.779 RON | 0 |
| 2024 | 70.371 RON | 15.637 RON | 25.155 RON | 1.375 RON | 43.235 RON | 19.709 RON | — |
| 2023 | 60.945 RON | 4.415 RON | 4.052 RON | 1.625 RON | 5.840 RON | 3.554 RON | — |
| 2022 | 10.577 RON | -1.061 RON | 2.726 RON | — | 1.865 RON | -861 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 46.768 RON | 70.371 RON | 60.945 RON | 10.577 RON |
| Venituri totale | 47.030 RON | 70.373 RON | 60.944 RON | 10.577 RON |
| Cheltuieli totale | 17.483 RON | 43.292 RON | 55.657 RON | 11.327 RON |
| Profit brut | 29.547 RON | 27.081 RON | 5.287 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 750 RON |
| Profit net | 27.069 RON | 15.637 RON | 4.415 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.061 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.375 RON | 1.375 RON | 1.625 RON | — |
| Active circulante | 69.224 RON | 43.235 RON | 5.840 RON | 1.865 RON |
| Creante | 69.224 RON | 42.733 RON | 3.853 RON | 719 RON |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | 502 RON | 1.987 RON | 1.146 RON |
| Cheltuieli in avans | 254 RON | 254 RON | 141 RON | — |
| Datorii totale | 24.074 RON | 25.155 RON | 4.052 RON | 2.726 RON |
| Capitaluri proprii | 46.779 RON | 19.709 RON | 3.554 RON | -861 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |