| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.586.715 RON | 1.546.296 RON | 5.038.211 RON | 875.323 RON | 5.710.187 RON | 1.547.299 RON | 1 |
| 2024 | 2.475.704 RON | 1.141.747 RON | 1.840.396 RON | 267.930 RON | 3.715.213 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.586.715 RON | 2.475.704 RON | 1.949.315 RON |
| 2.142.747 RON |
| 1 |
| 2023 | 1.949.315 RON | 1.161.812 RON | 1.161.439 RON | 297.590 RON | 2.489.270 RON | 1.625.421 RON | 2 |
| 2022 | 701.315 RON | 632.609 RON | 702.196 RON | 70.084 RON | 1.265.721 RON | 633.609 RON | 1 |
| 2021 | — | 0 RON | 0 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | — |
| 701.315 RON |
| — |
| Venituri totale | 3.745.873 RON | 2.480.183 RON | 1.952.872 RON | 701.315 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.902.765 RON | 1.278.861 RON | 775.543 RON | 57.955 RON | — |
| Profit brut | 1.843.108 RON | 1.201.322 RON | 1.177.329 RON | 643.360 RON | 0 RON |
| Profit net | 1.546.296 RON | 1.141.747 RON | 1.161.812 RON | 632.609 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 875.323 RON | 267.930 RON | 297.590 RON | 70.084 RON | — |
| Active circulante | 5.710.187 RON | 3.715.213 RON | 2.489.270 RON | 1.265.721 RON | 1.000 RON |
| Stocuri | 42.016 RON | 4.404 RON | — | — | — |
| Creante | 4.111.230 RON | 2.934.566 RON | 2.431.402 RON | 1.237.902 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 1.556.941 RON | 776.243 RON | 57.868 RON | 27.819 RON | 1.000 RON |
| Datorii totale | 5.038.211 RON | 1.840.396 RON | 1.161.439 RON | 702.196 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 1.547.299 RON | 2.142.747 RON | 1.625.421 RON | 633.609 RON | 1.000 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 1 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 33% |
| persoană |
| persoană | 33% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.