VOOQO COSMETICS S.R.L.
- J1/1512/2021ALBAdin 22.11.2021
- J32/312/2024SIBIUdin 15.02.2024in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.000.646 RON | 368.653 RON | 443.363 RON | 234.215 RON | 694.231 RON | 485.083 RON | 0 |
| 2024 | 3.441.947 RON | 999.384 RON | 344.479 RON | 286.807 RON | 1.057.057 RON | 999.385 RON | 1 |
| 2023 | 1.290.582 RON | 375.772 RON | 44.687 RON | 5.496 RON | 734.999 RON | 695.808 RON | 1 |
| 2022 | 539.555 RON | 547.408 RON | 182.490 RON | 6.617 RON | 723.282 RON | 547.409 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.000.646 RON | 3.441.947 RON | 1.290.582 RON | 539.555 RON |
| Venituri totale | 2.142.876 RON | 3.476.543 RON | 1.068.181 RON | 1.052.758 RON |
| Cheltuieli totale | 1.704.190 RON | 2.311.726 RON | 679.503 RON | 493.501 RON |
| Profit brut | 438.686 RON | 1.164.817 RON | 388.678 RON | 559.257 RON |
| Profit net | 368.653 RON | 999.384 RON | 375.772 RON | 547.408 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 234.215 RON | 286.807 RON | 5.496 RON | 6.617 RON |
| Active circulante | 694.231 RON | 1.057.057 RON | 734.999 RON | 723.282 RON |
| Stocuri | 584.764 RON | 564.847 RON | 493.385 RON | 666.973 RON |
| Creante | 34.248 RON | 292.009 RON | 29.587 RON | 1.611 RON |
| Casa si conturi la banci | 75.219 RON | 200.201 RON | 212.027 RON | 54.698 RON |
| Datorii totale | 443.363 RON | 344.479 RON | 44.687 RON | 182.490 RON |
| Capitaluri proprii | 485.083 RON | 999.385 RON | 695.808 RON | 547.409 RON |
| Capital subscris varsat | 1 RON | 1 RON | 1 RON | 1 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | — |