| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -547 RON | 19.280 RON | 0 RON | 5.544 RON | -13.736 RON | 0 |
| 2024 | 16.223 RON | -13.429 RON | 24.160 RON | — | 10.971 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 16.223 RON | 176.467 RON |
| -13.189 RON |
| 1 |
| 2023 | 176.467 RON | 129.810 RON | 13.812 RON | — | 143.862 RON | 130.050 RON | 1 |
| 2022 | 239.625 RON | 228.562 RON | 10.109 RON | — | 238.911 RON | 228.802 RON | 0 |
| 2021 | 80.533 RON | 77.044 RON | 3.489 RON | — | 80.733 RON | 77.244 RON | — |
| 239.625 RON |
| 80.533 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 16.223 RON | 176.467 RON | 239.625 RON | 80.533 RON |
| Cheltuieli totale | 547 RON | 29.490 RON | 44.927 RON | 6.658 RON | 1.121 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 131.540 RON | 232.967 RON | 79.412 RON |
| Pierdere bruta | 547 RON | 13.267 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 129.810 RON | 228.562 RON | 77.044 RON |
| Pierdere neta | 547 RON | 13.429 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 5.544 RON | 10.971 RON | 143.862 RON | 238.911 RON | 80.733 RON |
| Creante | 5.544 RON | 11.029 RON | 143.566 RON | 158.523 RON | 80.533 RON |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | -58 RON | 296 RON | 80.388 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 19.280 RON | 24.160 RON | 13.812 RON | 10.109 RON | 3.489 RON |
| Capitaluri proprii | -13.736 RON | -13.189 RON | 130.050 RON | 228.802 RON | 77.244 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 0 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.