LYAMWAYS - INTERNATIONAL SERVICES S.R.L.
- J40/21129/2021BUCURESTIdin 03.12.2021
- J23/2801/2023ILFOVdin 28.04.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Telefon:
Afisate primele 10 din 63.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -52.915 RON | 108.745 RON | 0 RON | 51.186 RON | -57.559 RON | 2 |
| 2024 | 50.590 RON | -50.574 RON | 101.158 RON | — | 96.514 RON | -4.644 RON | 1 |
| 2023 | 111.181 RON | -29.256 RON | 105.221 RON | — | 151.150 RON | 45.929 RON | 1 |
| 2022 | 512.511 RON | 85.420 RON | 127.891 RON | — | 203.076 RON | 75.185 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 50.590 RON | 111.181 RON | 512.511 RON |
| Venituri totale | 50.000 RON | 50.590 RON | 111.181 RON | 512.511 RON |
| Cheltuieli totale | 102.415 RON | 100.658 RON | 139.325 RON | 421.966 RON |
| Profit brut | 0 RON | — | — | 90.545 RON |
| Pierdere bruta | 52.415 RON | 50.068 RON | 28.144 RON | — |
| Profit net | 0 RON | — | — | 85.420 RON |
| Pierdere neta | 52.915 RON | 50.574 RON | 29.256 RON | — |
| Active circulante | 51.186 RON | 96.514 RON | 151.150 RON | 203.076 RON |
| Creante | 31.833 RON | 31.979 RON | 138.051 RON | 14.431 RON |
| Casa si conturi la banci | 19.353 RON | 64.535 RON | 13.099 RON | 188.645 RON |
| Datorii totale | 108.745 RON | 101.158 RON | 105.221 RON | 127.891 RON |
| Capitaluri proprii | -57.559 RON | -4.644 RON | 45.929 RON | 75.185 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 1 | 1 |