Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48.083 RON | -165.248 RON | 263.599 RON | 252.632 RON | 110.397 RON | -100.561 RON | 3 |
| 2024 | 38.374 RON | -27.747 RON | 374.379 RON | 324.234 RON | 114.812 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 48.083 RON | 38.374 RON | 283.753 RON |
| 64.667 RON |
| 1 |
| 2023 | 283.753 RON | 1.358 RON | 110.204 RON | 138.203 RON | 66.355 RON | 94.354 RON | 1 |
| 2022 | 96.082 RON | 90.855 RON | 1.287 RON | — | 94.283 RON | 92.996 RON | 1 |
| 2021 | 2.000 RON | 1.941 RON | 159 RON | — | 2.500 RON | 2.341 RON | — |
| 96.082 RON |
| 2.000 RON |
| Venituri totale | 48.083 RON | 38.374 RON | 290.592 RON | 96.082 RON | 2.000 RON |
| Cheltuieli totale | 213.331 RON | 66.121 RON | 288.708 RON | 3.781 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 1.884 RON | 92.301 RON | 2.000 RON |
| Pierdere bruta | 165.248 RON | 27.747 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 1.358 RON | 90.855 RON | 1.941 RON |
| Pierdere neta | 165.248 RON | 27.747 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 252.632 RON | 324.234 RON | 138.203 RON | — | — |
| Active circulante | 110.397 RON | 114.812 RON | 66.355 RON | 94.283 RON | 2.500 RON |
| Stocuri | 35.108 RON | 30.528 RON | 36.528 RON | 50.471 RON | 84 RON |
| Creante | 67.637 RON | 65.095 RON | 23.087 RON | 319 RON | 200 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.652 RON | 19.189 RON | 6.740 RON | 43.493 RON | 2.216 RON |
| Datorii totale | 263.599 RON | 374.379 RON | 110.204 RON | 1.287 RON | 159 RON |
| Venituri in avans | 199.991 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -100.561 RON | 64.667 RON | 94.354 RON | 92.996 RON | 2.341 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 1 | 1 | 1 | — |
Localitatea Groşii Ţibleşului, FN
satul Vălenii Lăpuşului (Com. Coroieni)
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.