ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130.000 RON | 69.116 RON | 35.175 RON | 49.142 RON | 93.823 RON | 107.790 RON | 1 |
| 2024 | 56.763 RON | 29.383 RON | 25.302 RON | 12.079 RON | 51.897 RON | 38.674 RON | 1 |
| 2023 | 28.432 RON | 4.762 RON | 8.374 RON | 4.498 RON | 13.167 RON | 9.291 RON | 1 |
| 2022 | 24.940 RON | 17.559 RON | 9.133 RON | 2.549 RON | 24.313 RON | 17.729 RON | 1 |
| 2021 | — | -30 RON | 0 RON | 122 RON | 48 RON | 170 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 130.000 RON | 56.763 RON | 28.432 RON | 24.940 RON | — |
| Venituri totale | 130.000 RON | 56.763 RON | 28.432 RON | 24.940 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 49.866 RON | 22.755 RON | 22.648 RON | 6.648 RON | 30 RON |
| Profit brut | 80.134 RON | 34.008 RON | 5.784 RON | 18.292 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30 RON |
| Profit net | 69.116 RON | 29.383 RON | 4.762 RON | 17.559 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 49.142 RON | 12.079 RON | 4.498 RON | 2.549 RON | 122 RON |
| Active circulante | 93.823 RON | 51.897 RON | 13.167 RON | 24.313 RON | 48 RON |
| Stocuri | 807 RON | 516 RON | 516 RON | 665 RON | — |
| Creante | 13.170 RON | 18.644 RON | 2.850 RON | 14.100 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 79.846 RON | 32.737 RON | 9.801 RON | 9.548 RON | 48 RON |
| Datorii totale | 35.175 RON | 25.302 RON | 8.374 RON | 9.133 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 107.790 RON | 38.674 RON | 9.291 RON | 17.729 RON | 170 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ROM LIANT CONSTRUCT SRLCUI 13836548 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
TRANSCOM CARAIMAN SRLCUI 14275397 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
CAS OFFICE ARHITECT S.R.L.CUI 30636612 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
KUBO INVESTMENTS SRLCUI 27996794 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
MORNINGSTAR CONSULTING SRLCUI 24206645 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
SMC ENERGI PROIECT S.R.L.CUI 34218507 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
RAZ TOP WEST S.R.L.CUI 40392540 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
ALSTING TIMSERV SRLCUI 12817459 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
TANDIL INSTAL S.R.L.CUI 36270730 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 21 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.