ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
satul Unciuc, comuna Râu de Mori, construcţiile C3 şi C4
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.053.006 RON | 1.937 RON | 1.164.499 RON | 89.219 RON | 1.116.026 RON | 40.746 RON | 6 |
| 2024 | 2.721.605 RON | 6.083 RON | 731.860 RON | 123.814 RON | 646.856 RON | 38.810 RON | 4 |
| 2023 | 652.405 RON | 18.329 RON | 224.422 RON | 54.765 RON | 202.383 RON | 32.726 RON | 3 |
| 2022 | 105.474 RON | 7.942 RON | 54.330 RON | — | 68.727 RON | 14.397 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.053.006 RON | 2.721.605 RON | 652.405 RON | 105.474 RON |
| Venituri totale | 3.061.741 RON | 2.735.115 RON | 652.955 RON | 105.474 RON |
| Cheltuieli totale | 3.059.200 RON | 2.727.830 RON | 631.617 RON | 96.577 RON |
| Profit brut | 2.541 RON | 7.285 RON | 21.338 RON | 8.897 RON |
| Profit net | 1.937 RON | 6.083 RON | 18.329 RON | 7.942 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 89.219 RON | 123.814 RON | 54.765 RON | — |
| Active circulante | 1.116.026 RON | 646.856 RON | 202.383 RON | 68.727 RON |
| Stocuri | 775.117 RON | 244.609 RON | 33 RON | — |
| Creante | 331.848 RON | 383.155 RON | 143.479 RON | 64.314 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.061 RON | 19.092 RON | 58.871 RON | 4.413 RON |
| Datorii totale | 1.164.499 RON | 731.860 RON | 224.422 RON | 54.330 RON |
| Capitaluri proprii | 40.746 RON | 38.810 RON | 32.726 RON | 14.397 RON |
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 4 | 3 | 3 |