FREE ZONE DISCOUNT S.R.L.
- J40/144/2022BUCURESTIdin 06.01.2022
- J2024005140237ILFOVdin 16.07.2024in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.454 RON | -67.415 RON | 953.143 RON | 5.361 RON | 489.025 RON | -458.757 RON | 1 |
| 2024 | 59.985 RON | -101.417 RON | 869.919 RON | 30.103 RON | 448.474 RON | -391.342 RON | 1 |
| 2023 | 323.910 RON | -229.313 RON | 613.376 RON | 54.845 RON | 309.209 RON | -249.322 RON | 1 |
| 2022 | 747.803 RON | -20.209 RON | 335.399 RON | 79.587 RON | 235.803 RON | -20.009 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 22.454 RON | 59.985 RON | 323.910 RON | 747.803 RON |
| Venituri totale | 22.602 RON | 60.111 RON | 326.160 RON | 747.935 RON |
| Cheltuieli totale | 90.017 RON | 161.528 RON | 552.233 RON | 760.850 RON |
| Pierdere bruta | 67.415 RON | 101.417 RON | 226.073 RON | 12.915 RON |
| Pierdere neta | 67.415 RON | 101.417 RON | 229.313 RON | 20.209 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.361 RON | 30.103 RON | 54.845 RON | 79.587 RON |
| Active circulante | 489.025 RON | 448.474 RON | 309.209 RON | 235.803 RON |
| Stocuri | 454.802 RON | 412.421 RON | 249.771 RON | 161.153 RON |
| Creante | 34.768 RON | 21.872 RON | 23.098 RON | 74.454 RON |
| Casa si conturi la banci | -545 RON | 14.181 RON | 36.340 RON | 196 RON |
| Datorii totale | 953.143 RON | 869.919 RON | 613.376 RON | 335.399 RON |
| Capitaluri proprii | -458.757 RON | -391.342 RON | -249.322 RON | -20.009 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 |