ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.758.484 RON | 153.777 RON | 44.448 RON | 542.413 RON | 279.018 RON | 776.983 RON | 1 |
| 2024 | 1.482.473 RON | 129.914 RON | 61.818 RON | 59.427 RON | 636.709 RON | 634.318 RON | 1 |
| 2023 | 1.484.429 RON | 119.029 RON | 75.591 RON | 11.250 RON | 568.745 RON | 504.404 RON | 1 |
| 2022 | 1.588.494 RON | 95.304 RON | 61.702 RON | 19.899 RON | 425.740 RON | 383.937 RON | 2 |
| 2021 | 1.030.915 RON | 66.944 RON | 151.494 RON | 15.641 RON | 508.097 RON | 372.244 RON | 3 |
| 2020 | 1.183.376 RON | 72.070 RON | 136.863 RON | 24.064 RON | 598.337 RON | 485.538 RON | 3 |
| 2019 | 1.004.902 RON | 20.747 RON | 138.563 RON | 36.726 RON | 515.304 RON | 413.467 RON | 2 |
| 2018 | 1.206.587 RON | 24.973 RON | 153.787 RON | 52.230 RON | 494.277 RON | 392.720 RON | 2 |
| 2017 | 1.260.681 RON | 51.984 RON | 141.412 RON | 64.316 RON | 444.843 RON | 367.747 RON | 2 |
| 2016 | 1.387.320 RON | 55.971 RON | 97.269 RON | 98.276 RON | 314.756 RON | 315.763 RON | 2 |
| 2015 | 1.232.802 RON | 32.162 RON | 106.380 RON | 138.281 RON | 284.870 RON | 316.792 RON | 2 |
| 2014 | 741.476 RON | 4.314 RON | 38.578 RON | 18.480 RON | 304.728 RON | 284.630 RON | 2 |
| 2013 | 743.139 RON | 20.697 RON | 58.822 RON | 27.336 RON | 311.409 RON | 280.316 RON | 3 |
| 2012 | 826.822 RON | 16.404 RON | 118.574 RON | 22.877 RON | 354.720 RON | 259.619 RON | 2 |
| 2011 | 868.561 RON | 20.146 RON | 332.792 RON | 40.638 RON | 534.978 RON | 243.215 RON | 2 |
| 2010 | 704.834 RON | 51.976 RON | 168.857 RON | 74.731 RON | 316.242 RON | 223.068 RON | 3 |
| 2009 | 677.750 RON | 55.142 RON | 194.569 RON | 111.107 RON | 254.413 RON | 171.092 RON | 3 |
| 2008 | 601.673 RON | -78.460 RON | 139.458 RON | 110.195 RON | 144.215 RON | 115.950 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.758.484 RON | 1.482.473 RON | 1.484.429 RON | 1.588.494 RON | 1.030.915 RON | 1.183.376 RON | 1.004.902 RON | 1.206.587 RON | 1.260.681 RON | 1.387.320 RON | 1.232.802 RON | 741.476 RON | 743.139 RON | 826.822 RON | 868.561 RON | 704.834 RON | 677.750 RON | 601.673 RON |
| Venituri totale | 1.802.704 RON | 1.485.086 RON | 1.484.025 RON | 1.594.999 RON | 1.063.539 RON | 1.217.942 RON | 1.025.600 RON | 1.211.002 RON | 1.268.864 RON | 1.390.923 RON | 1.242.820 RON | 746.085 RON | 757.687 RON | 839.330 RON | 877.869 RON | 713.220 RON | 687.692 RON | 643.568 RON |
| Cheltuieli totale | 1.624.236 RON | 1.334.674 RON | 1.345.134 RON | 1.481.973 RON | 983.554 RON | 1.133.124 RON | 1.000.901 RON | 1.180.149 RON | 1.206.959 RON | 1.324.291 RON | 1.204.532 RON | 740.805 RON | 733.048 RON | 819.801 RON | 853.886 RON | 651.153 RON | 621.924 RON | 722.028 RON |
| Profit brut | 178.468 RON | 150.412 RON | 138.891 RON | 113.026 RON | 79.985 RON | 84.818 RON | 24.699 RON | 30.853 RON | 61.905 RON | 66.632 RON | 38.288 RON | 5.280 RON | 24.639 RON | 19.529 RON | 23.983 RON | 62.067 RON | 65.768 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 78.460 RON |
| Profit net | 153.777 RON | 129.914 RON | 119.029 RON | 95.304 RON | 66.944 RON | 72.070 RON | 20.747 RON | 24.973 RON | 51.984 RON | 55.971 RON | 32.162 RON | 4.314 RON | 20.697 RON | 16.404 RON | 20.146 RON | 51.976 RON | 55.142 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 78.460 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 542.413 RON | 59.427 RON | 11.250 RON | 19.899 RON | 15.641 RON | 24.064 RON | 36.726 RON | 52.230 RON | 64.316 RON | 98.276 RON | 138.281 RON | 18.480 RON | 27.336 RON | 22.877 RON | 40.638 RON | 74.731 RON | 111.107 RON | 110.195 RON |
| Active circulante | 279.018 RON | 636.709 RON | 568.745 RON | 425.740 RON | 508.097 RON | 598.337 RON | 515.304 RON | 494.277 RON | 444.843 RON | 314.756 RON | 284.870 RON | 304.728 RON | 311.409 RON | 354.720 RON | 534.978 RON | 316.242 RON | 254.413 RON | 144.215 RON |
| Stocuri | 63.671 RON | 130.831 RON | 87.937 RON | 118.897 RON | 62.262 RON | 57.869 RON | 27.459 RON | 28.807 RON | 31.127 RON | 75.041 RON | 98.633 RON | 103.989 RON | 26.742 RON | 17.045 RON | 203.547 RON | 25.647 RON | 23.387 RON | 23.781 RON |
| Creante | 98.075 RON | 81.591 RON | 138.754 RON | 96.372 RON | 71.309 RON | 73.951 RON | 58.009 RON | 46.813 RON | 40.797 RON | 90.461 RON | 123.723 RON | 97.736 RON | 160.121 RON | 92.892 RON | 79.301 RON | 57.528 RON | 69.559 RON | 32.988 RON |
| Casa si conturi la banci | 117.272 RON | 424.287 RON | 342.054 RON | 210.471 RON | 374.526 RON | 466.517 RON | 429.836 RON | 418.657 RON | 372.919 RON | 149.254 RON | 62.514 RON | 103.003 RON | 124.546 RON | 244.783 RON | 252.130 RON | 233.067 RON | 161.467 RON | 87.446 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 21 RON | — | 393 RON | 596 RON | 391 RON | 952 RON | 141 RON | 998 RON |
| Datorii totale | 44.448 RON | 61.818 RON | 75.591 RON | 61.702 RON | 151.494 RON | 136.863 RON | 138.563 RON | 153.787 RON | 141.412 RON | 97.269 RON | 106.380 RON | 38.578 RON | 58.822 RON | 118.574 RON | 332.792 RON | 168.857 RON | 194.569 RON | 139.458 RON |
| Capitaluri proprii | 776.983 RON | 634.318 RON | 504.404 RON | 383.937 RON | 372.244 RON | 485.538 RON | 413.467 RON | 392.720 RON | 367.747 RON | 315.763 RON | 316.792 RON | 284.630 RON | 280.316 RON | 259.619 RON | 243.215 RON | 223.068 RON | 171.092 RON | 115.950 RON |
| Capital subscris varsat | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
20 de contracte atribuite, in valoare de 71.016 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 65.635 lei.
Achizitii directe
19 contracte
65.616 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
5.400 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 23:18).