ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite, în parte, cererea de emitere a ordonanţei de plată formulată de **** în contradictoriu cu debitoarea ****. Ordonă debitoarei să plătească creditoarei suma de 2.118,19 lei, reprezentând contravaloare facturi neachitate, în termen de 30 zile de la data comunicării prezentei sentinţe. Obligă debitoarea la plata către creditoare a dobânzii legale penalizatoare, calculată raportat la debitul principal, începând cu ziua următoare scadenţei fiecărei facturi şi până la data plăţii efective. Respinge în rest ordonanţa ca neintemeiată. Obligă debitoarea la plata către reclamantă a sumei de 200 lei, cu titlu de cheltuieli judiciare. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea se depune la Judecătoria Constanţa. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 09.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 09.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.05.2026.
Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 27.05.2026.
Pentru depunerea relaţiilor solicitate, amână judecarea cauzei la data de 25.03.2026.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 25.02.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.847.289 RON | 335.591 RON | 223.569 RON | 173.988 RON | 385.467 RON | 336.014 RON | 7 |
| 2024 | 2.014.782 RON | 554.402 RON | 90.679 RON | 196.084 RON | 449.292 RON | 554.825 RON | 7 |
| 2023 | 1.652.074 RON | 290.258 RON | 131.824 RON | 236.169 RON | 186.208 RON | 290.681 RON | 7 |
| 2022 | 1.140.382 RON | 59.156 RON | 142.920 RON | 80.072 RON | 122.299 RON | 59.579 RON | 7 |
| 2021 | 824.783 RON | 34.748 RON | 119.239 RON | 82.734 RON | 163.996 RON | 127.619 RON | 6 |
| 2020 | 920.374 RON | 46.065 RON | 21.736 RON | 86.773 RON | 69.810 RON | 134.975 RON | 8 |
| 2019 | 958.850 RON | 93.298 RON | 25.165 RON | 101.366 RON | 44.159 RON | 120.488 RON | 9 |
| 2018 | 843.861 RON | 45.546 RON | 43.081 RON | 127.655 RON | 47.748 RON | 132.450 RON | 9 |
| 2017 | 829.352 RON | 91.519 RON | 85.864 RON | 151.600 RON | 63.144 RON | 129.008 RON | 8 |
| 2016 | 683.437 RON | 100.225 RON | 16.025 RON | 78.584 RON | 37.961 RON | 100.648 RON | 8 |
| 2015 | 669.397 RON | 68.987 RON | 96.386 RON | 78.202 RON | 29.757 RON | 11.701 RON | 10 |
| 2014 | 620.732 RON | 41.841 RON | 180.170 RON | 87.800 RON | 34.607 RON | -57.285 RON | 12 |
| 2013 | 619.029 RON | 45.681 RON | 248.472 RON | 99.166 RON | 49.702 RON | -99.126 RON | 11 |
| 2012 | 514.585 RON | 4.750 RON | 330.321 RON | 119.237 RON | 65.799 RON | -144.807 RON | 10 |
| 2011 | 525.814 RON | -6.989 RON | 338.967 RON | 125.877 RON | 63.055 RON | -149.557 RON | 12 |
| 2010 | 474.760 RON | -14.683 RON | 359.349 RON | 138.318 RON | 77.984 RON | -142.569 RON | 12 |
| 2009 | 426.495 RON | -65.177 RON | 360.874 RON | 174.343 RON | 54.302 RON | -127.886 RON | 14 |
| 2008 | 437.496 RON | -48.103 RON | 318.156 RON | 201.932 RON | 49.172 RON | -62.709 RON | 13 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.847.289 RON | 2.014.782 RON | 1.652.074 RON | 1.140.382 RON | 824.783 RON | 920.374 RON | 958.850 RON | 843.861 RON | 829.352 RON | 683.437 RON | 669.397 RON | 620.732 RON | 619.029 RON | 514.585 RON | 525.814 RON | 474.760 RON | 426.495 RON | 437.496 RON |
| Venituri totale | 2.670.588 RON | 2.854.311 RON | 2.266.938 RON | 1.485.069 RON | 1.047.268 RON | 1.176.054 RON | 1.258.864 RON | 1.100.141 RON | 1.033.220 RON | 837.054 RON | 831.988 RON | 812.790 RON | 780.499 RON | 638.785 RON | 633.131 RON | 558.921 RON | 516.736 RON | 527.970 RON |
| Cheltuieli totale | 2.279.807 RON | 2.240.584 RON | 1.960.711 RON | 1.414.878 RON | 1.005.234 RON | 1.121.472 RON | 1.155.943 RON | 1.046.143 RON | 933.830 RON | 720.492 RON | 754.347 RON | 762.884 RON | 728.549 RON | 631.949 RON | 640.120 RON | 568.729 RON | 576.180 RON | 576.073 RON |
| Profit brut | 390.781 RON | 613.727 RON | 306.227 RON | 70.191 RON | 42.034 RON | 54.582 RON | 102.921 RON | 53.998 RON | 99.390 RON | 116.562 RON | 77.641 RON | 49.906 RON | 51.950 RON | 6.836 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.989 RON | 9.808 RON | 59.444 RON | 48.103 RON |
| Profit net | 335.591 RON | 554.402 RON | 290.258 RON | 59.156 RON | 34.748 RON | 46.065 RON | 93.298 RON | 45.546 RON | 91.519 RON | 100.225 RON | 68.987 RON | 41.841 RON | 45.681 RON | 4.750 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.989 RON | 14.683 RON | 65.177 RON | 48.103 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 173.988 RON | 196.084 RON | 236.169 RON | 80.072 RON | 82.734 RON | 86.773 RON | 101.366 RON | 127.655 RON | 151.600 RON | 78.584 RON | 78.202 RON | 87.800 RON | 99.166 RON | 119.237 RON | 125.877 RON | 138.318 RON | 174.343 RON | 201.932 RON |
| Active circulante | 385.467 RON | 449.292 RON | 186.208 RON | 122.299 RON | 163.996 RON | 69.810 RON | 44.159 RON | 47.748 RON | 63.144 RON | 37.961 RON | 29.757 RON | 34.607 RON | 49.702 RON | 65.799 RON | 63.055 RON | 77.984 RON | 54.302 RON | 49.172 RON |
| Stocuri | 59.212 RON | 57.305 RON | 44.599 RON | 36.814 RON | 34.360 RON | 28.462 RON | 19.747 RON | 19.736 RON | 16.084 RON | 14.365 RON | 13.924 RON | 26.323 RON | 28.187 RON | 31.855 RON | 26.654 RON | 36.597 RON | 20.481 RON | 28.528 RON |
| Creante | 287.303 RON | 135.834 RON | 77.179 RON | 72.168 RON | 95.861 RON | 10.282 RON | 4.201 RON | 4.501 RON | 14.411 RON | 5.564 RON | 2.744 RON | 7.097 RON | 13.483 RON | 23.160 RON | 22.975 RON | 15.069 RON | 31.141 RON | 10.440 RON |
| Casa si conturi la banci | 38.952 RON | 256.153 RON | 64.430 RON | 13.317 RON | 33.775 RON | 31.066 RON | 20.211 RON | 23.511 RON | 32.649 RON | 18.032 RON | 13.089 RON | 1.187 RON | 8.032 RON | 10.784 RON | 13.426 RON | 26.318 RON | 2.680 RON | 10.204 RON |
| Cheltuieli in avans | 128 RON | 128 RON | 128 RON | 128 RON | 128 RON | 128 RON | 128 RON | 128 RON | 128 RON | 128 RON | 128 RON | 478 RON | 478 RON | 478 RON | 478 RON | 478 RON | 4.343 RON | 4.343 RON |
| Datorii totale | 223.569 RON | 90.679 RON | 131.824 RON | 142.920 RON | 119.239 RON | 21.736 RON | 25.165 RON | 43.081 RON | 85.864 RON | 16.025 RON | 96.386 RON | 180.170 RON | 248.472 RON | 330.321 RON | 338.967 RON | 359.349 RON | 360.874 RON | 318.156 RON |
| Capitaluri proprii | 336.014 RON | 554.825 RON | 290.681 RON | 59.579 RON | 127.619 RON | 134.975 RON | 120.488 RON | 132.450 RON | 129.008 RON | 100.648 RON | 11.701 RON | -57.285 RON | -99.126 RON | -144.807 RON | -149.557 RON | -142.569 RON | -127.886 RON | -62.709 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 8 | 9 | 9 | 8 | 8 | 10 | 12 | 11 | 10 | 12 | 12 | 14 | 13 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 37 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
37 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 03:09).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.