ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 716.564 RON | 168.802 RON | 621.578 RON | 682.376 RON | 115.244 RON | 169.042 RON | 1 |
| 2024 | 502.467 RON | 119.745 RON | 392.573 RON | 451.741 RON | 83.817 RON | 142.985 RON | 1 |
| 2023 | 282.343 RON | -21.773 RON | 251.363 RON | 248.585 RON | 64.677 RON | 61.899 RON | 1 |
| 2022 | 388.071 RON | 83.472 RON | 471.853 RON | 354.669 RON | 200.856 RON | 83.672 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 716.564 RON | 502.467 RON | 282.343 RON | 388.071 RON |
| Venituri totale | 720.205 RON | 502.467 RON | 282.343 RON | 389.211 RON |
| Cheltuieli totale | 535.614 RON | 377.001 RON | 301.308 RON | 302.158 RON |
| Profit brut | 184.591 RON | 125.466 RON | 0 RON | 87.053 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 18.965 RON | 0 RON |
| Profit net | 168.802 RON | 119.745 RON | 0 RON | 83.472 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 21.773 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 682.376 RON | 451.741 RON | 248.585 RON | 354.669 RON |
| Active circulante | 115.244 RON | 83.817 RON | 64.677 RON | 200.856 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 10.073 RON | 31.282 RON |
| Creante | 22.022 RON | 1.001 RON | 45.174 RON | 93.735 RON |
| Casa si conturi la banci | 93.222 RON | 82.816 RON | 9.430 RON | 75.839 RON |
| Datorii totale | 621.578 RON | 392.573 RON | 251.363 RON | 471.853 RON |
| Venituri in avans | 7.000 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 169.042 RON | 142.985 RON | 61.899 RON | 83.672 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 |