ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Fara termene inregistrate.
Respinge, ca neîntemeiată, plângerea contraven?ională formulată de către petentul La Suru Nebunu SRL în contradictoriu cu intimatul Poli?ia Locală Gala?i. Potrivit disp. art. 466 prin raportare la 468 C.proc.civ. ?i art. 34 alin. 2 din OG nr. 2/2001 prezenta sentinţă poate fi atacată numai cu apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Potrivit disp. art. 471 alin. 1 C.proc.civ. cererea de apel se depune la Judecătoria Gala?i sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată potrivit art. 396 alin. 2 C.proc.civ. prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 16.04.2026.
Amână pronunţarea la data de 16.04.2026 pentru când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la data de 02.04.2026 pentru când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 109.512 RON | 28.142 RON | 105.898 RON | 23.750 RON | 96.577 RON | 14.429 RON | 0 |
| 2024 | 134.185 RON | 9.297 RON | 118.305 RON | 25.625 RON | 78.967 RON | -13.713 RON | 1 |
| 2023 | 88.109 RON | 2.986 RON | 102.777 RON | 27.500 RON | 52.267 RON | -23.010 RON | 1 |
| 2022 | 36.597 RON | -26.196 RON | 72.336 RON | 29.375 RON | 16.965 RON | -25.996 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 109.512 RON | 134.185 RON | 88.109 RON | 36.597 RON |
| Venituri totale | 109.512 RON | 134.185 RON | 113.180 RON | 38.737 RON |
| Cheltuieli totale | 75.950 RON | 120.193 RON | 109.312 RON | 64.559 RON |
| Profit brut | 33.562 RON | 13.992 RON | 3.868 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.822 RON |
| Profit net | 28.142 RON | 9.297 RON | 2.986 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.196 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 23.750 RON | 25.625 RON | 27.500 RON | 29.375 RON |
| Active circulante | 96.577 RON | 78.967 RON | 52.267 RON | 16.965 RON |
| Stocuri | 48.284 RON | 51.739 RON | 43.439 RON | 12.800 RON |
| Creante | 1.444 RON | 637 RON | 729 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 46.849 RON | 26.591 RON | 8.099 RON | 4.165 RON |
| Datorii totale | 105.898 RON | 118.305 RON | 102.777 RON | 72.336 RON |
| Capitaluri proprii | 14.429 RON | -13.713 RON | -23.010 RON | -25.996 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 |