ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
comuna Afumaţi, satul Afumaţi
comuna Dobroeşti, satul Fundeni
comuna Dobroeşti, satul Fundeni, tarla 18, parcela 75/9
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 410.475 RON | -267.814 RON | 1.999.952 RON | 395.247 RON | 1.418.423 RON | -170.606 RON | 1 |
| 2024 | 553.705 RON | -125.028 RON | 1.783.031 RON | 570.913 RON | 1.245.607 RON | 97.208 RON | 1 |
| 2023 | 652.377 RON | 170.762 RON | 1.510.401 RON | 702.662 RON | 1.029.975 RON | 222.236 RON | 1 |
| 2022 | 112.100 RON | 49.474 RON | 342.371 RON | — | 393.845 RON | 51.474 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 410.475 RON | 553.705 RON | 652.377 RON | 112.100 RON |
| Venituri totale | 410.487 RON | 553.706 RON | 652.443 RON | 112.100 RON |
| Cheltuieli totale | 669.696 RON | 669.156 RON | 475.287 RON | 60.376 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 177.156 RON | 51.724 RON |
| Pierdere bruta | 259.209 RON | 115.450 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 170.762 RON | 49.474 RON |
| Pierdere neta | 267.814 RON | 125.028 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 395.247 RON | 570.913 RON | 702.662 RON | — |
| Active circulante | 1.418.423 RON | 1.245.607 RON | 1.029.975 RON | 393.845 RON |
| Stocuri | 875.896 RON | 808.042 RON | 642.602 RON | 232.395 RON |
| Creante | 400.627 RON | 355.593 RON | 187.686 RON | 49.693 RON |
| Casa si conturi la banci | 141.900 RON | 81.972 RON | 199.687 RON | 111.757 RON |
| Cheltuieli in avans | 15.676 RON | 63.719 RON | — | — |
| Datorii totale | 1.999.952 RON | 1.783.031 RON | 1.510.401 RON | 342.371 RON |
| Capitaluri proprii | -170.606 RON | 97.208 RON | 222.236 RON | 51.474 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 |