STAVĂR IONUȚ DENT S.R.L.
- J38/531/2022VALCEAdin 18.05.2022
- J2024000730226IASIdin 27.02.2024in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 90% |
| persoanănu mai e administrator | 10% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 163.688 RON | 29.482 RON | 49.581 RON | 14.208 RON | 38.644 RON | 3.271 RON | 0 |
| 2024 | 52.101 RON | -21.909 RON | 63.028 RON | 0 RON | 37.124 RON | -26.104 RON | — |
| 2023 | 0 RON | -350 RON | 4.350 RON | 0 RON | 355 RON | -4.195 RON | — |
| 2022 | — | -4.045 RON | 4.350 RON | — | 505 RON | -3.845 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 163.688 RON | 52.101 RON | 0 RON | — |
| Venituri totale | 193.227 RON | 52.115 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 157.539 RON | 74.024 RON | 350 RON | 4.045 RON |
| Profit brut | 35.688 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 21.909 RON | 350 RON | 4.045 RON |
| Profit net | 29.482 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 21.909 RON | 350 RON | 4.045 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 14.208 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Active circulante | 38.644 RON | 37.124 RON | 355 RON | 505 RON |
| Stocuri | 21.552 RON | 30.927 RON | 0 RON | — |
| Creante | 4.149 RON | 0 RON | 177 RON | 177 RON |
| Casa si conturi la banci | 12.943 RON | 6.197 RON | 178 RON | 328 RON |
| Datorii totale | 49.581 RON | 63.028 RON | 4.350 RON | 4.350 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Capitaluri proprii | 3.271 RON | -26.104 RON | -4.195 RON | -3.845 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |