CONFORT ZONE EXPERT S.R.L.
- TERMOCASA ROMANIA S.R.L.documentat 2022 – 2023
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -81 RON | 0 RON | 69 RON | 230 RON | 299 RON | 0 |
| 2024 | — | -186 RON | 0 RON | 150 RON | 230 RON | 380 RON | — |
| 2023 | 283.556 RON | 205.326 RON | 0 RON | 57 RON | 205.509 RON | 205.566 RON | 1 |
| 2022 | 162.049 RON | 156.982 RON | 20.483 RON | 98 RON | 177.567 RON | 157.182 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 283.556 RON | 162.049 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 283.556 RON | 162.049 RON |
| Cheltuieli totale | 81 RON | 186 RON | 75.451 RON | 254 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 208.105 RON | 161.795 RON |
| Pierdere bruta | 81 RON | 186 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 205.326 RON | 156.982 RON |
| Pierdere neta | 81 RON | 186 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 69 RON | 150 RON | 57 RON | 98 RON |
| Active circulante | 230 RON | 230 RON | 205.509 RON | 177.567 RON |
| Creante | 0 RON | — | 205.000 RON | 78.879 RON |
| Casa si conturi la banci | 230 RON | 230 RON | 509 RON | 98.688 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.483 RON |
| Capitaluri proprii | 299 RON | 380 RON | 205.566 RON | 157.182 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 |