YAKUP' S TRANSPORT BUSINESS S.R.L.
- J40/11682/2022BUCURESTIdin 20.06.2022
- J2023005910231ILFOVdin 12.09.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
spaţiul C28 -15 -16, Hala C28
Corp A nr. 1 - IA, et. 8
Telefon:
Afisate primele 10 din 29.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 164.322 RON | 56.614 RON | 220.455 RON | 164.338 RON | 68.788 RON | 12.671 RON | 2 |
| 2024 | 103.928 RON | 11.996 RON | 58.262 RON | — | 14.319 RON | -43.943 RON | — |
| 2023 | 43.578 RON | -67.699 RON | 63.844 RON | — | 7.905 RON | -55.939 RON | 1 |
| 2022 | 32.080 RON | 11.560 RON | 16.810 RON | — | 28.570 RON | 11.760 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 164.322 RON | 103.928 RON | 43.578 RON | 32.080 RON |
| Venituri totale | 167.223 RON | 103.928 RON | 43.584 RON | 32.089 RON |
| Cheltuieli totale | 98.030 RON | 90.891 RON | 110.847 RON | 17.120 RON |
| Profit brut | 69.193 RON | 13.037 RON | 0 RON | 14.969 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 67.263 RON | 0 RON |
| Profit net | 56.614 RON | 11.996 RON | 0 RON | 11.560 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 67.699 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 164.338 RON | — | — | — |
| Active circulante | 68.788 RON | 14.319 RON | 7.905 RON | 28.570 RON |
| Creante | 67.415 RON | 9.050 RON | 3.373 RON | 10.853 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.373 RON | 5.269 RON | 4.532 RON | 17.717 RON |
| Datorii totale | 220.455 RON | 58.262 RON | 63.844 RON | 16.810 RON |
| Capitaluri proprii | 12.671 RON | -43.943 RON | -55.939 RON | 11.760 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | — | 1 | — |