ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
sector 6, în incinta S.C. COMAT AUTO S.A.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 RON | 1.065.627 RON | — | 32.674 RON | -1.022.273 RON | — |
| 2016 | 212.365 RON | -60.145 RON | 1.090.605 RON | 6.227 RON | 95.299 RON | -978.399 RON | 6 |
| 2015 | 207.067 RON | -43.749 RON | 964.891 RON | 6.227 RON | 32.937 RON | -925.727 RON | 5 |
| 2014 | 122.164 RON | -39.410 RON | 922.772 RON | 3.563 RON | 37.232 RON | -881.977 RON | 6 |
| 2013 | 151.592 RON | -34.225 RON | 940.870 RON | 5.399 RON | 92.904 RON | -842.567 RON | 7 |
| 2012 | 239.486 RON | -166.320 RON | 911.934 RON | 11.008 RON | 91.949 RON | -808.342 RON | 10 |
| 2011 | 349.131 RON | -123.852 RON | 726.596 RON | 20.044 RON | 70.914 RON | -642.022 RON | 9 |
| 2010 | 200.469 RON | -156.006 RON | 643.223 RON | 17.573 RON | 106.051 RON | -518.170 RON | 7 |
| 2009 | 220.432 RON | -169.453 RON | 488.376 RON | 25.658 RON | 98.129 RON | -362.164 RON | 5 |
| 2008 | 339.897 RON | -121.073 RON | 344.511 RON | 35.030 RON | 112.599 RON | -192.711 RON | 6 |
| Indicator | 2020 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 212.365 RON | 207.067 RON | 122.164 RON | 151.592 RON | 239.486 RON | 349.131 RON | 200.469 RON | 220.432 RON | 339.897 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 212.365 RON | 210.114 RON | 122.169 RON | 151.675 RON | 239.486 RON | 349.131 RON | 200.469 RON | 220.432 RON | 339.897 RON |
| Cheltuieli totale | — | 270.386 RON | 247.651 RON | 157.915 RON | 181.350 RON | 405.806 RON | 472.983 RON | 351.600 RON | 385.552 RON | 460.970 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 58.021 RON | — | 35.746 RON | 29.675 RON | 166.320 RON | 123.852 RON | 151.131 RON | 165.120 RON | 121.073 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 60.145 RON | 43.749 RON | 39.410 RON | 34.225 RON | 166.320 RON | 123.852 RON | 156.006 RON | 169.453 RON | 121.073 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 6.227 RON | 6.227 RON | 3.563 RON | 5.399 RON | 11.008 RON | 20.044 RON | 17.573 RON | 25.658 RON | 35.030 RON |
| Active circulante | 32.674 RON | 95.299 RON | 32.937 RON | 37.232 RON | 92.904 RON | 91.949 RON | 70.914 RON | 106.051 RON | 98.129 RON | 112.599 RON |
| Stocuri | — | 48.285 RON | 863 RON | -1 RON | 28.109 RON | 20.541 RON | 12.901 RON | 49.368 RON | 51.625 RON | 47.947 RON |
| Creante | 32.674 RON | 41.433 RON | 28.405 RON | 36.730 RON | 64.124 RON | 68.156 RON | 55.727 RON | 55.835 RON | 45.292 RON | 49.802 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 5.581 RON | 3.669 RON | 503 RON | 671 RON | 3.252 RON | 2.286 RON | 848 RON | 1.212 RON | 14.850 RON |
| Cheltuieli in avans | 10.680 RON | 10.680 RON | — | — | — | 635 RON | 721 RON | 1.429 RON | 2.425 RON | 4.171 RON |
| Datorii totale | 1.065.627 RON | 1.090.605 RON | 964.891 RON | 922.772 RON | 940.870 RON | 911.934 RON | 726.596 RON | 643.223 RON | 488.376 RON | 344.511 RON |
| Capitaluri proprii | -1.022.273 RON | -978.399 RON | -925.727 RON | -881.977 RON | -842.567 RON | -808.342 RON | -642.022 RON | -518.170 RON | -362.164 RON | -192.711 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 6 | 5 | 6 | 7 | 10 | 9 | 7 | 5 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.